Skocz do zawartości

(6000-7000 PLN) Zestaw do sprawdzenia


Recommended Posts

Witam,

 

w najbliższych tygodniach będę kupować nowy zestaw, który jak mam nadzieję posłuży mi parę ładnych lat, natomiast mam parę znaków zapytania na które chciałbym żebyście mi pomogli odpowiedzieć mianowicie, zestaw będzie składał się z niżej wymienionych części przy których będę podpisywał swoje wątpliwości dlatego gdybyście mogli wskazać w tych lub innych podzespołach swoje przemyślenia bądź porady, będę bardzo wdzięczny za każdą

 

Komputer typowo do gier/rozrywki w szczególności Star Citizen/Cyberpunk (o ile wyjdzie ten pierwszy) w rozdzielczości 2560x1440 (165hZ) (G-Sync)

 

 

CPU : AMD RYZEN 7 3700X 3.6GHz - 4.4GHz AM4

CPU Cooler : NZXT Kraken x62 V.2
MOBO : ASUS TUF GAMING X570-PLUS 

RAM : 16GB G.Skill Trident Z RGB DDR4 16GB 3600MHz CL16 F4-3600C16D-16GTZR (tutaj do Star Citizena 32Gb byłoby idealnie ale dobrego ramu w tym rozmiarze i do 700-800 PLN raczej nie dostanę)

PSU : Seasonic FOCUS Plus Platinum 650W (Jeżeli wybrałbym RX5700XT zastanawiałbym, się nad czymś 700-750W)

Obudowa : NZXT H700
Grafika : 
ZOTAC GeForce RTX 2060 SUPER AMP EXTREME 8GB albo Asus ROG STRIX RX 5700 XT (tutaj mam największy dylemat, ponieważ posiadam monitor G-sync który myśle żeby wymienić na coś z aspect ratio 21:9, natomiast nie w tym momencie, wydajnościowo wybrałbym Radeona natmiast interesuję mnie również cisza oraz jak najniższe temperatury karty dlatego ten wybór jest tak trudny, gdybyście mogli doradzić jaką kartę do tego zestawu można dobrać)

Edytowane przez GraphiteArts
Link to post
Share on other sites

Daruj sobie AIO, daruj sobie H700 w tej cenie, X570 przy 3700X nie jest konieczne, drogi RAM, nieopłacalny PSU, RTX 2060S w cenie praktycznie RTX 2070S.

 

Brakuje dysku.

Pod monitor 2560x1440 165Hz kłania się RTX 2080S.

 

https://proline.pl/koszyk/0918a0fc

dużo bardziej opłacalny RAM z potencjałem OC do 3600MHZ 15/16CL, MOBO na B450 nadal wystarczające pod 8 rdzeni, RTX 2080S z dobrym chłodzeniem, 1TB SSD na NVme, przewiewna obudowa Fractala, porządny zasilacz Seasonica z dużym zapasem mocy i 10 letnią gwarancją.

 

Jak musi być RGB obudowa na Armis AR7 TG-RGB

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...