Skocz do zawartości

Zestaw do gier z monitorem 144Hz LOL, CS GO, 6600zł, RGB


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : gry, głównie League of Legends, CS GO, Wiedźmin 3

  • Maksymalna kwota : 6600Zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? :w ciągu najbliższych 2 tygodni

Których części potrzebuję :kompletna buda, monitor, klawiatura, system operacyjny

Czy będę podkręcać sprzęt? :raczej nie

Rozdzielczość mojego monitora i model :brak

Specjalne wymagania : monitor 144Hz, dysk SSD plus min 2TB HDD, 16GB RAM, 6GB GPU, przeszklona obudowa z oświetleniem RGB, klawiatura mechaniczna oraz by sklep z którego będzie zamówienie oferował montaż

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :brak

Własna propozycja zestawu :

Inne :

Edytowane przez pacyfik6
Link to post
Share on other sites

https://proline.pl/koszyk/cbe5eb7c

Ryzen 3600, 16GB RAM z dużym potencjałem OC, RTX 2070S z dobrym chłodzeniem, Fera dla lepszej kultury pracy, SSD 512GB na NVMe pod system i gry + 2TB HDD na dane. Obudowa z RGB, porządny zasilacz z dużym zapasem mocy i 10 letnią gwarancją, szkło 144Hz na matrycy Va oraz WIN 10, do tego mechanik od SPC - jakie przełączniki to sobie jeszcze wybierz.

 

Jak za drogo płyta na Gigabyte B450 GAMING X ale tu sklep musi zrobić CI update biosu.

Montaż 3-5 dni masz za 1zł z kodem PROSET.

Link to post
Share on other sites

https://proline.pl/koszyk/cbe5eb7c

Ryzen 3600, 16GB RAM z dużym potencjałem OC, RTX 2070S z dobrym chłodzeniem, Fera dla lepszej kultury pracy, SSD 512GB na NVMe pod system i gry + 2TB HDD na dane. Obudowa z RGB, porządny zasilacz z dużym zapasem mocy i 10 letnią gwarancją, szkło 144Hz na matrycy Va oraz WIN 10, do tego mechanik od SPC - jakie przełączniki to sobie jeszcze wybierz.

 

Jak za drogo płyta na Gigabyte B450 GAMING X ale tu sklep musi zrobić CI update biosu.

Montaż 3-5 dni masz za 1zł z kodem PROSET.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, jednak mam mały problem. Proline w cenie aktualizuje Bios na tej tańszej płycie jednak liczy sobie prawie 60zł za wysyłkę, a 6600zł to nieprzekraczalna kwota. Czy jest na czym urwać te 35zł?

Edytowane przez pacyfik6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...