Skocz do zawartości

RTX 2080 SUPER vs RTX 2070 SUPER


Recommended Posts

A to niby dla tego? Raczej mało kto gra codziennie, cały czas w tytuły AAA. Zawsze irytuje mnie ta mała głupotka, którą wygadujesz. Znów to napiszę, dla Ciebie świat poniżej ultra nie istnieje (pomijając marginalne różnice wizualne)?

To że nie polecasz to raczej słaba opinia, by przekonać świat. 

 

 

Na wykręconym 2070S śmiga na ultra np.: RE2, DOOM, Wolfensteiny, Devil May Cry 5, gry wargaming'u (WOT, WOWP, WOWS), gry blizzarda (pomijając crapy activision i innych dolepów na siłę), Souls'y itp itd. 

 

No chyba że ktoś tylko gra w Metro Exodus i nie przeboleje detali na high.  :D Albo może masz przegrane 500+ godzin w Assassina Odyssey? 

Poza tym zanim odwołasz się do "kolegi wyżej" (mnie), negatywna mowa była o X Trio 2070S - która jest słaba i nie umywa się do konkurencji (chyba że ktoś jest fanboyem MSI), bo o 2080S napisałem wyraźnie że jest spoko (ale trzeba przeczytać temat przed pisaniem komentarza by się o tym dowiedzieć). :)

 

Głupotka ? Jeszcze do niedawna latałeś po wątku o RTX i ciągle coś Cie bolało ngreedia itp itd ;) po roku marudzenia kupiłeś sobie karte i już sie mienisz być specem w kategorii kart, dla mnie to jest właśnie głupotka, bo kiedy Ty marudziłeś ja przetestowałem chyba wszystko powyżej 2060RTX i pisze z doświadczenia nie z punktu - wydaje mi sie/widziałem na youtubie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Od tygodnia w dwoch sklepach u mnie za granica dostepna jest nowa wersja karty msi rtx 2070 s gaming x trio czyli model gaming z trio, z tego co widze to zastosowali w niej szybsze pamieci od samsunga 15,5Gb/s 

 


Edytowane przez BlackShadow1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...