Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Iphone 11 Pro Max - Problem z volume głośników.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pomocnik21

pomocnik21
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 03 listopad 2019 - 15:54

Mam takie pytanie jako iż iphone 11 pro max to mój pierwszy iphone w życiu którego mam kilka tygodni wcześniej tylko android toteż jestem nie do końca obeznany w systemie.
Moje pytanie zatem brzmi czy da się jakoś zlikwidować ten efekt gdy rozmawiam z kimś przykładowo na messengerze, czy przez co kolwiek innego to pozostałe dźwięki z gier, muzyki są strasznie ciche. Dopiero po rozłączeniu się znowu wszystko słychać głośno i wyraźnie czy da się tego pozbyć??

Oraz moje drugie, a zarazem ostatnie pytanie czy  da się ustawić podobnie jak to w androidzie ma miejsce, że volume gdy ktoś do mnie dzwoni jest na maksa podgłośniony a dźwięki z gier, muzyki są cichsze ? bo wraz ze zmianą volume na przyciskach bocznych również oprócz głośności w aplikacjach zmienia się głośność powiadomienia gdy ktoś dzwoni, pytam dlatego, że często potem zapominam podgłośnić na przyciskach i nie słyszę gdy ktoś dzwoni.

Z góry dziękuję, za odpowiedź i cierpliwość.

• 0

#2 MacPiston

MacPiston
  • Gaduła

• 262 postów

Napisano 03 listopad 2019 - 21:40

Co do automatycznego ściszenia - nie, z tego co wiem to nie da się tak zrobić ponieważ prowadzisz rozmowę co prowadzi do automatycznego ściszenia reszty. Co do drugiej opcji - chyba tak, masz włączoną zmianę głośności dzwonka przyciskami?

• 0

Spec:

AMD R7 2700 @4.0, Asus X370-A, 16GB Corsair Vengeance LED @2866, MSI GTX 1080 FE, XFX XTR 550W, CM Q500L

#3 pomocnik21

pomocnik21
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 02:04

Co do automatycznego ściszenia - nie, z tego co wiem to nie da się tak zrobić ponieważ prowadzisz rozmowę co prowadzi do automatycznego ściszenia reszty. Co do drugiej opcji - chyba tak, masz włączoną zmianę głośności dzwonka przyciskami?

Dzięki za odpowiedź. Tak mam włączone i tak jak opisywałem kiedy na przyciskach sobie reguluje głośność to tyczy się ona wszystkich opcji. Mianowicie jak ściszam grę to równoczesnie ścisza się dźwiek powiadomienia gdy ktoś do mnie dzwoni. Co irytuje bo często zapominam po zakończeniu rozgrywki/ słuchania muzyki podgłośnić

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych