Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon do ~2000 zł

telefon xiaomi samsung używany nowy wybór pomoc 2000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 loonatyk

loonatyk
  • Bywalec

• 119 postów

Napisano 03 listopad 2019 - 08:22

Witam.

Potrzebuję pomocy w wyborze telefonu do ceny oscylującej w granicach 2000 zł, może być używany.

System tylko i wyłącznie android. Telefon będzie używany głównie go grania, fajnie też by robił w miarę przyzwoite zdjęcia.

Na ten moment zastanawiam się nad używanym Samsungiem S10 (ewentualnie S10+ choć wydaje mi się że jest trochę za duży) , nówką Huawei P20 Pro i nowym Xiaomi Mi 9T Pro.

Proszę o pomoc w wyborze, lub zaproponowanie jakiejś alternatywy dla ww. telefonów.

• 0

#2 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 280 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 10:03

W takiej cenie nie patrzylbym raczej na uzywane urzadzenia. Do 2 tys. mozna juz kupic praktycznie flagowca. Sklanialbym sie raczej do Mi 9T Pro, pod kazdym wzgledem jest to najwyzsza polka. Oczywiscie nie jest idealny i np. oprogramowanie aparatu mogloby zostac zoptymalizowane. Mimo wszystko to wciaz nie sa to rzeczy rzucajace się w oczy i przeszkadzajace w uzytkowaniu, trzeba naprawde sie postarac zeby dostrzec jakies wady.

• 0

#3 loonatyk

loonatyk
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 119 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 23:08

W takiej cenie nie patrzylbym raczej na uzywane urzadzenia. Do 2 tys. mozna juz kupic praktycznie flagowca. Sklanialbym sie raczej do Mi 9T Pro, pod kazdym wzgledem jest to najwyzsza polka. Oczywiscie nie jest idealny i np. oprogramowanie aparatu mogloby zostac zoptymalizowane. Mimo wszystko to wciaz nie sa to rzeczy rzucajace się w oczy i przeszkadzajace w uzytkowaniu, trzeba naprawde sie postarac zeby dostrzec jakies wady.

Miałem na myśli kupno telefonu z drugiej ręki na zasadzie, że ktoś przedłużył umowę i sprzedaje telefon po niższej cenie. S10 można już w granicach 2300 zł dostać. Tylko nasuwa się pytanie czy warto dopłacać i jak będzie wyglądać wsparcie producenta w kolejnych latach, ponieważ u mnie telefony wytrzymują po 3-4 lata.

• 0

#4 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 280 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 10:01

Myślę, że o wsparcie w tym wypadku nie ma co się martwić, są to stosunkowo nowe telefony.

• 0

#5 Krokorok

Krokorok
  • Amator

• 61 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 11:58

Jeśli szukasz telefonu z długim wsparciem producenta, to rozważyłbym Xiaomi, lub tak jak piszesz, Samsunga.

Ja Ci mogę zaproponować Xiaomi Mi 8 -> https://www.komputro...sim-czarny.html

Ekran Super Amoled 6.21" o rozdzielczości 2160x1080px. 6GB RAM,u Snapdragon 845 i naprawdę solidne wykonanie. 

Jedyne na co bym zwrócił uwagę, to na średniej jakości aparat, ale to już normalne w telefonach z serii Xiaomi :)

Użytkownik Krokorok edytował ten post 05 listopad 2019 - 11:58

• 0

#6 Mirinda

Mirinda
  • GRACZ

• 3388 postów
  • GG:46414420
  • Miejscowość:Gdańsk
  • 3DMark 06:33052

Napisano 06 listopad 2019 - 13:25

Po co płacić 2200zł za mi8 jak można  mi9 kupić za 1600zł.

• 0

CPU: Core i7 4790K  | MOBO: Gigabyte GA-Z97-Gaming 3  | RAM: Goodram 16GB 1866mhz CL9 | GPU: MSI GTX 1660 Ti Armor| PSU: Corsair RM750X | Cpu cooler:CRYORIG R1 ULTIMATE| Case: SPC Gladius X60 Windowed 8 fans | SDD: Plextor M6S| Asus Xonar DS | Inspire T6300                                                       | BenQ GW2765| xbox One S | Apple iphone 11 

#7 ADR15

ADR15
  • ADR

• 1390 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 13:26

Jeśli szukasz telefonu z długim wsparciem producenta, to rozważyłbym Xiaomi, lub tak jak piszesz, Samsunga.

Ja Ci mogę zaproponować Xiaomi Mi 8 -> https://www.komputro...sim-czarny.html

Ekran Super Amoled 6.21" o rozdzielczości 2160x1080px. 6GB RAM,u Snapdragon 845 i naprawdę solidne wykonanie. 

Jedyne na co bym zwrócił uwagę, to na średniej jakości aparat, ale to już normalne w telefonach z serii Xiaomi :)

:rotfl:ale porada

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, xiaomi, samsung, używany, nowy, wybór, pomoc, 2000

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych