Skocz do zawartości

Zastępca isk hd 9999 do150 zł?


Recommended Posts

Witam. Zaznaczę że wcześniej miałem isk hd 9999 i w ich brzmieniu się zakochałem niestety ich pady były dla mnie zbyt małe i ucisk na uszy był nie do wytrzymania. W związku z tym szukam jakiegoś zastępstwa jakiś słuchawek z dobrym basem ale by nie zagłuszał reszty dźwięków wokalu itp.

 

Myślałem nad superlux hd669. 

Link to post
Share on other sites

Pady w tych isk są duże i miękkie, dziwne to co piszesz.

Naprawdę bolały mnie w nich uszy szczególnie górna cześć nie dałem rady w nich wysiedzieć aktualnie mam alpha xcloud i jest ok.

A co do słuchawek ? :D

Tam masz jwszcze gorsze pady na dzuen dobry tezeva by wymienic na te id brainwavz hm5 Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Proszę jaśniej Ja rozumiem że jest weekend^^.

Link to post
Share on other sites

W tych superluxach sa bardzo średnie pady . trzeba by na dzien dobry wymienic na te z brainwavz hm5. I kabel tez by nie bylo zle wymienic. Jak 9999 ci nie pasowały to z 699 bedzie dużo gorzej

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

W tych superluxach sa bardzo średnie pady . trzeba by na dzien dobry wymienic na te z brainwavz hm5. I kabel tez by nie bylo zle wymienic. Jak 9999 ci nie pasowały to z 699 bedzie dużo gorzej Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Ajj ;/ A taka fajna cena była. Może coś innego w takim razie? Jakieś inne np za 200 zł używane z allegro ?

Link to post
Share on other sites

Poleciłbym Ci pady Dekoni do AKG z serii K (pasują na isk hd9999) ale nie ta cena - do 150 nie kupisz. A są cholernie wygodne. Albo welur, albo skóra owcza.... Miękkie, nie uciskają, świetnie zrobione.

Kupowanie innych słuchawek - jakościowo gorszych od 9999 to bezsens. Myślałeś o jakichś modyfikacjach, które podniosą Ci komfort użytkowania słuchawek?
Prosta rzecz, ot choćby to:
https://pokazywarka.pl/skarpetkowy_mod/

 

Link to post
Share on other sites

Poleciłbym Ci pady Dekoni do AKG z serii K (pasują na isk hd9999) ale nie ta cena - do 150 nie kupisz. A są cholernie wygodne. Albo welur, albo skóra owcza.... Miękkie, nie uciskają, świetnie zrobione.

 

Kupowanie innych słuchawek - jakościowo gorszych od 9999 to bezsens. Myślałeś o jakichś modyfikacjach, które podniosą Ci komfort użytkowania słuchawek?

Prosta rzecz, ot choćby to:

https://pokazywarka.pl/skarpetkowy_mod/

 

 

Hmm wydaje mi się że mam za duże uszy na te pady bo strasznie naciskają na górną cześć małżowiny. Myślę że potrzebuję po prostu podłużnych padów da się gdzieś takie dokupić do isk ?

Link to post
Share on other sites

Hmm wydaje mi się że mam za duże uszy na te pady bo strasznie naciskają na górną cześć małżowiny. Myślę że potrzebuję po prostu podłużnych padów da się gdzieś takie dokupić do isk ?

O widzisz... czyli zaczynasz kombinować. :)

Problem polega na tym, że pady w ISK są okrągłe jak i cała muszla. Ciężko dopasować pady podłużne do okrągłej muszli. Zwłaszcza pady ponadwymiarowe - bo z tego, co napisałeś myślę, że pady musiałby by byś dość duże.

 

Nie wiem jakie podłużne pady będą pasować do ISKów. Znając życie są takie - ale nie powiem Ci na 100% jaka firma, co, jak i gdzie. Z tego co wiem, w ISK są bardzo podobne w wymiarach i sposobie montażu do padów z Superluxów 681/668/669 itd.

 

Mógłbyś spróbować znaleźć pady z innych słuchawek i spróbować przypasować. Brainwavz? HyperX? Sony?  Bose?

 

Kombinuj. Jeden ze sposobów już Ci podrzuciłem. Ewentualnie zawsze możesz uszyć swoje własne - powiem tylko, że to nie jest trudne. ;)

A jeśli stwierdzisz, że jednak lepiej kupić inne słuchawki - z chęcią odkupię ISKi za rozsądną cenę. ;)

Edytowane przez zaroowka
Link to post
Share on other sites

Szanowny autorze wątku, również cierpię z podobnego powodu, jak i Ty, czyli bardzo dużych małżowin, przez co praktycznie żadne słuchawki nie są dla mnie wygodne, bo uciskają mi małżowiny (a do tego noszę okulary).

 

W moim  przypadku rozwiązaniem okazało się być zamówienie padów od Brainwavz HM5. Mam jedne oryginalne ze skóry owczej i chyba z 4 pary z chin po $4-5 każde.

 

Mam je na słuchawkach Hyperx Cloud, Superlux hmc631 oraz Superlux hmd660.

 

Na wszystkich spełniają swoje zadanie świetnie, czyli układają się wokół małżowiny, zamiast na niej.

No i nawet te chińskie wcale nie są takie badziewne, jak można się spodziewać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szanowny autorze wątku, również cierpię z podobnego powodu, jak i Ty, czyli bardzo dużych małżowin, przez co praktycznie żadne słuchawki nie są dla mnie wygodne, bo uciskają mi małżowiny (a do tego noszę okulary).

 

W moim  przypadku rozwiązaniem okazało się być zamówienie padów od Brainwavz HM5. Mam jedne oryginalne ze skóry owczej i chyba z 4 pary z chin po $4-5 każde.

 

Mam je na słuchawkach Hyperx Cloud, Superlux hmc631 oraz Superlux hmd660.

 

Na wszystkich spełniają swoje zadanie świetnie, czyli układają się wokół małżowiny, zamiast na niej.

No i nawet te chińskie wcale nie są takie badziewne, jak można się spodziewać.

Hmm. A czy będą pasować do isk hd 9999? Nie będą np za małe te na muszle słuchawek?

 

No coś takiego wynalazłem https://allegro.pl/oferta/brainwavz-hm5-nauszniki-pady-poduszki-8009272329 i wydają się byś spoko na moje uszy.

Edytowane przez KillZonePL
Link to post
Share on other sites

Pasować będą, co już wspomniał (prawie po polsku, więc mogło Ci umknąć) kolega bleck55

Chodzi Ci o tę wypowiedź? "Tam masz jwszcze gorsze pady na dzuen dobry tezeva by wymienic na te id brainwavz hm5 Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu " Fakt prawie :D Jeśli tak to nie zrozumiałem czy chodzi o super luxy czy isk .

Zawsze mozesz kupic pady kontowe asymetryczne sa drozsze ale głębsze. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

Edit:

Wyłącz podpis // raf.

Wydaje mi się że nie chodzi o głębokość a wielkość. Mam zbyt duże ucho na okrągłe pady i potrzebuję tych jajowatych.

Link to post
Share on other sites

 

 

Chodzi Ci o tę wypowiedź? "Tam masz jwszcze gorsze pady na dzuen dobry tezeva by wymienic na te id brainwavz hm5 Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu " Fakt prawie :D Jeśli tak to nie zrozumiałem czy chodzi o super luxy czy isk .

Wydaje mi się że nie chodzi o głębokość a wielkość. Mam zbyt duże ucho na okrągłe pady i potrzebuję tych jajowatych.
Pad u tak sue distosuje do kształtu muszli

  Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

Pomysl jak ja ci mam odopwiedzec na to pytanie? Nie mam twoich uszu nie wiem czy wejda i czy bedzie pasować tak samo nie wiem jak duza masz głowę. Nie mam pojecia czy bedzie ci wygodnie. Moze wróżbita Maciej pomoże.

Chodziło mi o słuchawki... Czy muszle nie będą za małe/duże na te pady...

Edytowane przez KillZonePL
Link to post
Share on other sites

Krążą ploty po internecue ze kiedyś do jakiś sluchawek nie pasowały. Ale nikt nie wie ktore to dokladnie były :D... Je sie da naciagnac chyba na wszystko co do tej pory wyprodukowali i wyprodukuja. Tak ze bez obaw.

Ooo to mnie uspokoiłeś thx . 

Temat do zamknięcia uzyskałem potrzebne informacje

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...