Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung UE50RU7102K vs UE55NU7093

TV 4K UHD SAMSUNG

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OLsoneczek

OLsoneczek
  • Dyskutant

• 153 postów

Napisano 01 listopad 2019 - 16:10

Witam, w sobotę przymierzam się do zakupu telewizora 4K między 50 a 55 cali.
Mój wybór padł pomiędzy dwoma Samsungami:

UE55NU7093 UE50RU7102K

Który z tych modeli jest lepszy?
Pokój jest dosyć ciemny, telewizor ma służyć do oglądania filmów z Netflixa i PS4/PC.

Budżet to 2 tysiące złotych.
Może polecicie jakiś inny model/producenta w tej cenie?
Myślałem o Philips'ie z Ambilight ale podobno mają tragiczne warunki gwarancji więc chyba ten producent odpada.
W Samsungach podświetlenie to Edge LED, co powiecie na temat tego podświetlenia w porównaniu do Direct LED? Miałem doświadczenie z Philipsem 49 cali 4K z podświetleniem Direct LED i przez ekran prześwitywały okrągłe jasne plamy od tego podświetlenia i średnio to wyglądało.

Jak wygląda HDR+ w tych tańszych modelach TV?

• 0

CPU:Intel Core i5 4670 | GPU:Gigabyte GTX 760 | MOBO:MSI B85-G43 | CASE:SilentiumPC Brutus M23 | PSU:SilentiumPC Deus G1 500W | HDD:Seagate Barracuda 7200 1TB | AUDIO:Asus Xonar DG | SPEAKERS:Creative Gigaworks T20 II Series,Genius SP-HF1800A | HEADPHONES:Pioneer SE-M290, Superlux HD 681,  | MOUSE:Logitech G300 | KEYBOARD:Natec Genesis RX-33| EARPHONES:Brainwavz Alpha

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych