Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

2 Monitory

monitory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Lewypol1233

Lewypol1233
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 31 październik 2019 - 18:08

Witam, Po odnalezieniu drugiego monitora postanowiłem podłączyć go do komputera. Po wejsciu do gry (w moim przypadku Counter Strike Global Offensive będąc w menu) na pierwszym monitorze oraz na teamspeak 3 lub Google Chrome na 2 monitorze wszystko działa tak jakbym chciał, otóż gdy rozpoczynam już rozgrywkę w grze na moich monitorach pojawia się tzw. "Black screen" i wszystkie uruchomione aplikacje na 2 monitorze przerzuca mi na monitor 1, w skutku czego gra się scina i staje się nie grywalna. Na obu monitorach mam ustawiona tę samą rozdzielczość, w grze również. Jeśli ktoś specjalizuje się w tej dziedzinie lub poprostu się na tym zna Proszę o pomoc!
Dodam że próbowałem już chyba wszystkiego zaczynając od ustawien windowsa aż po ustawienia karty graficznej i za każdym razem działo się to samo.

Posiadam kartę graficzną GeForce gt 1030 a monitory to  LG E1941  oraz LG W1946,

dodam ze podczas gry monitory takjakby zmieniają się 1 będąc głownym oddaje swą rolę 2 monitorowi 

przez co gra cały czas się minimalizuje i "frezzuje" 

Na 1 monitorze gram w cs a na drugim uzywam Teamspeaka

Użytkownik Lewypol1233 edytował ten post 31 październik 2019 - 18:09

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: monitory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych