Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jednoczesne odtwarzanie filmików i muzyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 maklerr

maklerr
  • Bywalec

• 83 postów

Napisano 31 październik 2019 - 17:13

Witam. Nie znalazłem odpowiedzi w internetach, więc zapytam tutaj. Może ktoś będzie widział. Lubię posłuchać muzyki (używam aplikacji poweramp) i pooglądać coś np. streama na twitchu (przeglądarka chrome). Zazwyczaj jak jestem na komputerze to oglądam a w tle odpalam jakąś muzykę. Problem oczywiście w tym, że na telefonie (Xiaomi Redmi Note 5) albo jedno jest odtwarzane albo drugie. No to chciałbym się dowiedzieć czy da się coś zrobić żeby obydwie te rzeczy były odtwarzane jednocześnie. Domyślam się, że ktoś z obeznany w temacie ze zrootowanym smartfonem dałby sobie radę (no chyba że się mylę) ale czy da się to uzyskać w jakiś prosty sposób. Jakieś aplikacje może pobrać które by się nie gryzły i działały jednocześnie?
  • 0

#2 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 290 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 09:53

Sprawdz Youtube Vanced, dziala w tle przy wszystkich aplikacjach, jednak nie wiem cze bedzie opcja puszczenia dzwieku z dwoch zrodel na raz. Polecam jednak sprawdzic.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych