Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

finalnie będę zabierał się za upgrade mojego komputera, który służy wyłącznie do Gier. GPU zostaje, jeżeli chodzi o procesor to jeżeli jego wymiana znacznie poprawi wydajność to znajdą się pieniądze i na niego. Z góry dziękuje za propozycje i pomoc.
 

  • Zastosowanie komputera : Gry
  • Maksymalna kwota : 2500 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : początek listopada
  • Których części potrzebuję : Zasilacz,Płyta główna, Buda, Pamięc RAM, Dysk SSD 1TB, ewentualnie procesor
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : BenQ GL2460 1920x1080
  • Specjalne wymagania : Płyta ze slotem m2 + dysk SSD m2
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
    MB: Gigabyte P67-D3-B3
    CPU: Intel i7-2600 3.40 GHz
    GPU: MSI GTX 1050 Ti
    RAM: 4x4GB Patriot PC3-12800 DDR3
    Zasilacz: OCZ 600SXS2
    Buda: NoName bez tabliczki
  • Własna propozycja zestawu : brak
  • Inne : Nie musi posiadać każdej części podświetlanej RGB, mile widziana przeszklona obudowa

 

Link to post
Share on other sites

Trzymanie tej 1050TI to marna opcja bo ta karta jest słaba na tyle, że niewiele droższy używany RX 570 jest od niej znacznie wydajniejszy.

Na Twoim miejscu sprzedałbym obecne podzespoły (całość ~1000zł), dorzucił do tych 2500zł i składał zupełnie nowy PC.

 

Wtedy masz PC z Ryzen 3600 i RTX 2060, 16GB RAM i SSD 480GB.

Link to post
Share on other sites

Po waszych wypowiedziach i chwili researchu bliżej mi do opcji z sprzedażą z obecnych części co bardziej wartościowe, wydaję się ze około 1000 zł uda się z tego wyciągnąć. Co daje nam budżet 3500 zł, na złożenie nowego komputera, stąd moja prośba o podanie przykładowego zestawu. Opcja z Ryzenem 3600 i RTX 2060 wydaję się sensowna, zostaje pytanie jaki Ram i płyta, ewentualnie jeżeli obecny zasilacz nie uciągnie to również i on.
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...