Skocz do zawartości

Xiaiomi mi 9, mi 9t pro, note 8 pro, 1500-2000zł


Recommended Posts

Cześć,

zamierzam kupić telefon w przedziale 1500-2000 zł.

Zastanawiam się pomiędzy wymienionymi wyżej telefonami.

Zależy mi na tym, żeby telefon podziałał mi kilka lat bez żadnych problemów i zacinania.

Do tego ważne, żebym mógł kupić ten telefon z polskiej dystrybucji, bo nie chce zamawiać z Chin, bo taniej, a później nie wiadomo jak z gwarancją. Do telefonu koniecznie chcę dokupić ubezpieczenie na uszkodzenia mechaniczne itd.

 

Do tej pory miałem przez 3 lata Samsunga galaxy s6, ale po pół roku mi się wygiął, a wyjście od ładowarki zaczęło mi się psuć i nie mam możliwości naprawy go.

 

Zastanawiam się między tymi trzema telefonami:

- Note 8 pro - zdecydowanie najsłabszy, ale też najtańszy, nie wiem czy wytrzyma ze mną pod względem wydajności przez te kilka lat.

- Mi 9, Mi 9t pro - tutaj różnice to głównie bateria i aparat z przodu,

Z jacka w telefonie korzystam bardzo rzadko, bo słucham muzyki z telefonu tylko w aucie, ale łączę się tam przez BT. Notch raczej nie będzie mi przeszkadzał, ale nie wiem, bo nie miałem jeszcze dłuższego kontaktu z tymi telefonami.

Z aparatu w telefonie nie korzystam praktycznie wcale, więc to nie jest jakieś kryterium. Bateria myślę, że nie ma wielkiej różnicy między Mi 9, a Mi 9t pro mimo tych 700mAh, zawsze mogę dokupić powerbanka.

 

Teraz jeszcze zauważyłem, że w Euro RTV AGD jest Mi 9 za 1600zł, a tam jest możliwość rat 0% więc byłbym raczej za tą opcją.

 

Dzięki za ewentualne porady. :D

Bezprzewodowe ładowanie może się przydać, gdy tak jak w obecnym Galaxy S6 siądzie wyjście od ładowania.

Dobrze by było, aby w sklepie, w którym będę kupował była możliwość wzięcia rat 0% i dokupienia ubezpieczenia.

Mi 9t pro - około 1900-2000zł

Mi 9 - obecnie jest w promocji w xkomie za 1549zł.

Redmi note 8 pro - 1100-1200.

 

Ze względu na promocję na zwykłą Mi 9 mocno zastanawiam się ku temu telefonowi, bo w tej cenie na 100% nic lepszego nie dostanę. W carrefour jest jeszcze Mi 9t pro za 1629, ale nie wiem jak tam wygląda opcja rat i ubezpieczenia

 

https://www.carrefour.pl/catalog/product/view/id/1758783/?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-mi-9-6-128gb-czarny.bhtml

 

Ewentualnie może wiecie coś na temat premier i te telefony mogą stanieć lub w tej cenie może być coś innego ciekawszego.

Edytowane przez Eneek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...