Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kupię komputer dla córki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 HaseoSaber

HaseoSaber
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 31 październik 2019 - 06:22

Witam. Tak jak w temacie. Poszukuję kompletnego komputera z monitorem lub bez. Komputer do szkoły (Exel,programy szkolne) ale również do gier (córka gra w Spyro Reignited Trilogy i tym podobne gry więc musi je udźwignąć). Najlepiej Śląskie i odbiór osobisty.

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7569 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 31 październik 2019 - 17:04

A w jakim budżecie? I czego ta gra wymaga?

Mam taki: https://allegro.pl/o...source=facebook

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 HaseoSaber

HaseoSaber
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 31 październik 2019 - 22:05

Powiedz mi jaka tam karta jest dokładnie i czy jest to poziom gtx1050ti?

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7569 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 01 listopad 2019 - 12:45

RX470 od xfx https://www.morele.n...0p4lfb6-974826/
RX470 jest karta sporo szybsza od 1050ti

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych