Skocz do zawartości

Komputer pod gry [ 7000 zł ]


Recommended Posts

Witam


 


Kilka lat temu na tym forum zamówiłem komputer na którym to obecnie pracuje. Lecz przeprowadzam się i zostawiam komputer . W związku z tym chciałbym złożyć nowy zestaw mam nadzieję ,że znowu mi pomożecie.


  • Zastosowanie komputera: głównie gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 7000 zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer: w następnym tygodniu
  • Których części potrzebujesz?: wszystko jakby ktoś zaproponował jakiś monitor + słuchawki również byłbym wdzięczny
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: może w przyszłości
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: będę kupował nowy
  • Specjalne wymagania: brak
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Nie wszystko nowe
  • Własna propozycja zestawu: https://proline.pl/koszyk/df272231 , ewentualnie dysk zmienić na 1 TB

 


Bardzo często słucham muzyki przez komputer czy kupienie jakieś karty muzycznej poprawi jakość muzyki ?. Planuje kupić słuchawki Sennheiser hd 4.50 BTNC. Dzięki za pomoc i pozdrawiam


Edytowane przez Firebeer
Link to post
Share on other sites

Zestaw OK, mocna grafika plus najbardziej oplacalny na ten czas w tym budzecie procek, choc ja bym postawil na ryska 3700x,

jedna uwaga, wymien zasilke na mocniejsza pod tego rtx 2080 super cos od seasonic lub corsair 650W PLUS GOLD,

 

Mowisz ze jestes audiofielm, wiec polecam muzyczne karty od asusa, nawet najtansze modele graja lepiej od tych na plycie i bez zaklocen, juz taki asus xonar dgx pci-e 5,1 cie zadowoli 

 

a monitor do 2080S ?? to jaki chcesz 27 cali 144hz ??? 

Link to post
Share on other sites

faktycznie pominalem obudowe, planujesz oc tego ramu? 

 

 

tak patrze po tych pl najtanszych komputerowych sklepach online i k ceny sa chyba z kosmosu w porownaniu z zachodem,

np. ryska 3600 moge miec juz za 680 pln rtx 2080 super gaming x trio za 3120 pln itd 

Edytowane przez Player120
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...