Skocz do zawartości

LG 27GL850-B vs Gigabyte Aorus FI27Q


Recommended Posts

Obecny Benq 24 TN służy praktycznie do grania, głównie FPSy więc dążenie do jak najmniejszych artefaktów ekranu i 1ms...

Przymierzam się do wymiany monitora na, chyba 27". Odległość od monitora to maks 50cm wiec chyba większego nie ma sensu ?. Pomyślałem też ,że przydał by się w końcu IPS z lepszymi kolorami

 

Po opiniach/testach na tym forum jak i innych przypadły mi do gustu te dwa modele LG 27GL850-B  vs Gigabyte Aorus FI27Q i tutaj pojawiają się pytania w szczególności do użytkowników tych modeli. Jak się sprawują czy miał z was ktoś oba ?.
Zasadnicze pytanie to ktoś wie kiedy LG wejdzie do sprzedaży ? bo nie wiem czy jest sens czekać i może odrazu brać GB.

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Aurus FI jest ulepszona i poprawiona od poprzedniej . 

Sam planuję zakupić Aorusa FI lub Acer XF252Q różnica 1200zł .

 

Polecam stronę TFT central , tam wszystkiego se dowiesz tylko trzeba sporo poczytać .

 

No właśnie mało jest testów i opinii o tym Aurusie. Ktoś tam na redicie napisał ze ma taką samą matryce jak poprzedni więc dziwne trochę że ma 165Hz. Poszperam jeszcze na TFT central bo chyba tam nie trafiłem. Oby do BlackFridey się coś ruszyło bo to ostateczny termin zakupu monitora i w razie braku alternatywy skusze się pewnie na Gigabyta..

Link to post
Share on other sites

Nie ma testów tego FI bo to to samo jedynie 165hz i poprawione błędy , tyle . 

Bo sporo czytałem o tych dwóch monitorach gdyż sam planuję na święta kupic z tych dwóch jak będą na promocji :)

 

Ja chyba nie będę tak cierpliwy widzę ,że  w x-kom rzucili i można LG kupić ale jeszcze się waham bo coś bardziej skłania mnie do Gigabyta więc pewnie jego wciągnę

Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem w piątek do x-com i na infolinii laska mówiła że jest dostępny od ręki. Status na stronie też o tym mówił. teraz patrze i znowu status " dostawa w krotce". Więc albo się rozeszły albo rąbnęli się w sklepie.

 

Widzę. na x-kom obydwa dostępne. Ktoś się się już skusił na LG i ma go w domu ?.

Wciąż się zastanawiam który wybrać. :)

 

Za LG przemawia szybsza matryca i mniej artefaktów ale zastanawiam się czy to nie dzięki lichemu kontrastowi ? - tak na chłopski rozum

 

Za Aorusem - wykonanie, mnogość ustawień (wykluczając rgb, i nois red ) ciut lepszy hdr (tak mi się zdaje)

Edytowane przez adasiex
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...