Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaka myszka do 50 zł?

#myszka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arvantir

Arvantir
  • Amator

• 27 postów

Napisano 30 październik 2019 - 08:34

Do normalnego użytkowania, do internetu, trochę do gier typu cs go, rpg. Najlepiej żeby pokrętło dobrze i długo działało bo to najczęściej mi się to psuje.

• 0

#2 jakub1t

jakub1t
  • Maniak

• 2182 postów
  • 3DMark 06:?

Napisano 30 październik 2019 - 09:18

Ja mam zalmana chyba zm 300. Zalety to zmienna rozdzielczość przyciskiem, w Wot gram na innej, w cs go na innej. Klawisze się disyć szybko wytarły i prawy przycisk myszki trzeba mocniej wcisnąć aby zadziałał. Mam ją ze 3 lata. Koszt coś około 30 zł.
  • 0

SilentiumPC Gladius m20 Gigabyte h55m-s2h Xeon X3440 3.8 1.184V 4R/8W AC freezer 33, micron 2x4gb ddr3 1333/1600mhz. MSI GTX770 gaming , Kingston V300 120gb , WD GREEN 1TB , Pentagram 620w , HP x23LED , Sony str-db780qs , Mordaunt-Short 912 , Sub STX 190A , Creative Xfi ExtreamGamer , Brainwavz  HM5 .

#3 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1323 postów

Napisano 31 październik 2019 - 16:17

Rozmyślałbym szczególnie w kategorii myszy z drugiej dłoni, których przez ostatnie roszady w branży peryferii, jest naprawdę wiele.

Dodaj proszę wzór i długość całej dłoni.

• 0

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

#4 Arvantir

Arvantir
  • Autor tematu
  • Amator

• 27 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 08:45

Rozmyślałbym szczególnie w kategorii myszy z drugiej dłoni, których przez ostatnie roszady w branży peryferii, jest naprawdę wiele.

Dodaj proszę wzór i długość całej dłoni.

§  Budżet:  50-60 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: logitech m90, tracer me eagle

§  Jaką masz obecnie podkładkę: brak

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: ---

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ---

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): cs go, gry rpg

§  Ile przycisków używasz w myszce: w drugiej myszce 2 dodatkowych

§  Chwyt:

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):

§  Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: dłoń mała, logitech m90 dobrze leży w dłoni

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: trace me eagle, źle działa pokrętło i ślizgacze ze spodu odpadają

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych