Skocz do zawartości

Update win7 do win10 za free?


Recommended Posts

Siema, gdy wychodził windows 10 była opcja darmowego update'u z win7 i 8. W bodajże 2016 Microsoft wycofał te możliwość, lecz z tego co czytałem jest kilka sposób aby dalej zaktualizować system za darmo, m.in gdy ściągniemy instalator win10 i przy instalacji kod do oryginalnego win7 powinno bez problemu zadziałać, dużo osób pisało, że dzialalo, czytałem też o paru innych sposobach z kluczem win7. Ktoś próbował i może się wypowiedzieć?

Link to post
Share on other sites

Pobierasz win 10 i ci instaluje nie pyta o klucz, tylko pyta o zachowanie danych, pobierze co trzeba wyłączy się pc i włączy i tyle, tydzien temu sprawdzałem i aktualizacja dalej działa


 

instalacja czystego systemu z podaniem klucza z win 7 działa i przechodzi aktualizację

sorki za głupie pytanie, ale co dokładnie oznacza czysty system?
Sent from my Lenovo TB3-850M using Tapatalk

 

Czysty system czyli tak jak byś od nowa zainstalował nowy system (np. windowsa) bez swoich gier, programów, itp. , nie wiem jak ze sterownikami w tym przypadku.

Link to post
Share on other sites

 

Tak, pobierasz to narzędzie, odpalasz i wybierasz opcję "Uaktualnij ten komputer teraz". Innym programem tego typu był bodajże W10 Upgrade Agent ale już chyba jest niedostępny.

Link to post
Share on other sites

Dział w ISO klucz z W7 tylko nie podajesz go na etapie instalacji Windowsa a po jego zainstalowaniu.

 

Na etapie instalacji jak instalator zapyta o klucz to klikasz "nie posiadam klucza" czy jakoś tak instalacja pójdzie dalej. W10zie zainstaluje.

Nast przechodzisz do ustawień i aktywacji Windowsa.

Tam wybierasz opcje aktywacji online, tel ja zawsze biorę on Line i podaje klucz z W7 przechodzi bez problemu .

 

Jak nie przejdzie online to opcja z tel i tam trzeba będzie podać miłej pani to o co zapyta czyli np 1,2,7 liyltere z kodu, 2,8,6 cyfr z kodu kreskowe go itp itd .

 

Ważne aby klucz był oryginalny a nie z jakiego generatora ipt twórców i bez problemu aktywujesz każda wersję w10 na kluczu z W7.

Oczywiście klucz W7 home aktywuje tylko w10 home , W7 prof aktywuje 10prof...

Edytowane przez raiders
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...