Skocz do zawartości

Problem z monitorem LG 24GM77


Recommended Posts

Witam

 

 

Jak w temacie mam pewiem denerwujacy problem :

 

 

co jakis czas, nie wiem z jakiego powodu (tylko jak serfuje po necie, ogladam film, podczas gry juz nie) pojawia sie mala tabliczka na srodku ekranu z napisem :

 

zasilanie wylaczy sie za 5 minut. Nacisnij dowolny przycisk aby nie wylaczac

 

 

wie ktos jak to wylaczyc ?

 

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

Sprawdz czy nie masz przypadkiem wlaczonego jakiegos osczedzania energii w opcjach zasilania

 

a gdzie sie to sprawdza ? sprawdzalem, mam ustawione na wysoka wydajnosc

 

 

w menu monitora wlaczone jest cos takiego : super energy saving na poziom niski, w opisie tej opcji pisze ze chodzi o jakas jasnosc

Edytowane przez Okrutnik
Link to post
Share on other sites

Szczerze to nie mam pojecia.

Przeczytalem cala instrukcje obslugi i nic tam nie pisze o samoczynnym wylaczaniu sie monitora.

Dzieje sie tak od poczatku po zakupie monitora czy dopiero od jakiegos czasu ?

Jak w ciagu tych 5 minut nie nacisniesz zadnego przycisku to wylaczy sie tylko monitor a komputer dalej pracuje ?

Nie instalowales przypadkiem jakiegos programu ktory ingeruje w ustawienia monitora ?

W miare mozliwosci daj screena z tym napisem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wylaczylem ten tryb super energy saving zobaczymy czy sie pojawi ten komunikat

 

dzialo sie od poczatku po zakupie i uruchomieniu tylko nie tak czesto jak teraz sie pojawialo

 

 

Jak w ciagu tych 5 minut nie nacisniesz zadnego przycisku to wylaczy sie tylko monitor a komputer dalej pracuje ?

 

na koniec pojawia sie jeszcze jeden komunikat ze zostala 1 minuta i monitor sie wylacza a komputer pracuje dalej, ruszanie myszka i klawiatura nic nie daje monitor spi

 

 

Nie instalowales przypadkiem jakiegos programu ktory ingeruje w ustawienia monitora ?

 

nic nie instalowalem oprocz sterownika do monitora z plyty

 

 

W miare mozliwosci daj screena z tym napisem.

 

ok jak sie pojawi komunikat to zrobie ssa

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...