Skocz do zawartości

Modularny Zasilacz do R5 2600 + RX 580


Recommended Posts

Witam,

Poszukuje modularnego zasilacza do komputera. Obudowa to Anidees AI Crystal Cube.
 

  1. Budżet: 300 zł. Jeżeli jest coś niewiele droższego i warto dołożyć to propozycję wezmę pod uwagę.
  2. Procesor: Ryzen 5 2600
  3. Karta Graficzna: Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+
  4. Czy podkręcasz (CPU i GPU): Nie.
  5. Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): Nie.
  6. Specjalne wymagania (okablowanie modularne, cisza, specyficzny rozmiar itp): Modularne okablowanie - warunek konieczny, wytrzymałość.
  7. Własna propozycja: brak
Link to post
Share on other sites

SeaSonic Focus Plus Gold 550W

https://www.morele.net/zasilacz-seasonic-focus-plus-gold-550w-ssr-550fx-1483167/

Będziesz miał jeszcze zapas na jakieś mocniejsze GPU ewentualnie i CPU, jakbyś chciał w przyszłości to zmienić na tej podstawce.
Wykracza poza Twój budżet o bagatela 50 zł, ale warto. Nie musisz oczywiście kupować go na morelach jeśli nie chcesz, tak poglądowo podesłałem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chciałbym mieć porządek w budzie dzięki modularnemu okablowaniu. Miałem już pół-modularny i nie wyglądało to ciekawie. Zdecyduję się na SeaSonica! Mam jeszcze jedno pytanie do Was, żeby nie zaśmiecać zbytnio forum. Jakie wentylatory PWM polecacie do tej budy? Na froncie mam już 4 x 120mm i z tyłu 1 x 120mm. Z racji tego, że jest to mały "piekarnik" cyrkulacja powietrza musi być na dobrym poziomie. 

Z góry dzięki za odpowiedzi! 

Link to post
Share on other sites

Chcesz zamienić obecne czy dołożyć? Wciągających masz strasznie dużo. Przełożyłbym na początek 2 wentyle na wywiew najlepiej gdzieś przy krańcach o ile to możliwe w tej budzie. Bo jak dasz przed GPU i CPU to jeszcze to zakłóci obieg powietrza.

 

Co do wentyli PWM to po taniości Shadow Wings 2 a jak celujesz w topke to tu przoduje Noctua.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...