Skocz do zawartości

MSI-Polska - wsparcie techniczne


Recommended Posts

Jesteś pewny, że to karta piszczy. Przy obciążeniu może piszczeć również sekcja zasilania lub zasilacz? Czy karta piszczy od samego początku, czy nagle pojawił się taki objaw?

Link to post
Share on other sites

Tak na 99%, że karta, łatwo to sprawdzić gdy wyłączam limit FPS w grze. Przykładowo w COD4 przy limicie na 50 jest cicho, a jak wyłaczę limit i fps skoczy do maxa, to karta zaczyna piszczeć ; d Słychać przy otwartej obudowie jak przystawię ucho, że to z sekcji zasilania karty a nie płyty głównej czy zasilacza.

Generalnie może trochę przegiąłem z tym, że strasznie piszczy, natomiast przy dwóch 25cm wentylach w obudowie i boxie na procku, słychać jak piszczy mimo szumu powietrza od tych wentylatorków ; d Piszczy od początku, nie przeszkadza mi to jakos specjalnie, natomiast jak znalazłem ten dział na forum, to dlaczego by nie zapytać dlaczego tak jest... ; d

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam. Zakupiłem niedawno płytę H55M ED55. Mogę się dowiedzieć dokładnie jak wygląda specyfikacja łączy PCI-Ex? Wiem że pierwsze jest na pewno x16 a drugie? Bo po odwróceniu płyty jak wól okazuje się że drugie PCI-Ex jest x8 a nie x4 jak specyfikacji ogólnej.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Mam jeszcze jedno pytanie do wsparcia technicznego MSI. Chodzi o regulacje prędkości obrotowej wentylatora na procesorze. W biosie są dostępne tylko opcje stałej prędkości obrotowej wyrażone w procentach (25%, 37.5%, 50%, 62.5%, 75%, 87.5%), a chciałbym aby wentylator zwiększał obroty przy obciążeniu a zmniejszał przy spoczynku. Tej opcji nie mogę nigdzie znaleźć. Jakieś porady odnośnie tego problemu?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam, kupiłem kartę graficzną MSI GeForce 560 Ti Wind Frozr II OC. Podłączyłem kartę do gniazda PCI. Mam pytanie czy konieczne jest podłączenie dwóch kabli zasilających od zasilacza , chodzi o kable 6 pin z tyłu karty. Czy podłączenie jest konieczne i jak wpływa na działanie karty?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam problem z temperaturami na płycie MSI 870-G45. Gdy obciążam procesor do 100% temperatura płyty wynosi aż 70 stopni. Czy tak ma być? Jaka jest optymalna temperatura dla tej płyty? Czy czujniki temperatur znajdują się blisko CPU lub GPU?

Mój pozostały sprzęt:

MSI 870-G45

AMD Phenom X4 840 nie podkręcany

Corsair 4GB XMS3 1333mHz

OCZ 500W

Samsung 500GB F3

Sapphire Radeon HD5850 Xtreme nie podkręcany

 

Proszę o jakieś rady jak zmniejszyć temperature!

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam

Ostatnio kupiłem karte graficzną MSI 560Ti HAWK.

Karta przy dużym obciązeniu (gry,benchmarki) zaczyna piszczeć. Myśle że mogą to być cewki.

Czy jest na to jakiś sposób aby przestały piszczeć i czy od tego karta się nie uszkodzi ?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość JackHammer

Czy istneje szansa na to by zainstalować bios z MSI 870-C45 do 770-C45. Róznica między tymi produktami jest bardzo mała (Raid jak pamiętam tam czym się różnią) i czy jest szansa by taki zabieg zdał test.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...