Skocz do zawartości

MSI-Polska - wsparcie techniczne


Recommended Posts

To może ja zacznę :cry: :

 

Dlaczego zrobiliście taki cyrk z płytą KA70GX :) Toż to zwykły 780G (@625MHz) z SB700... wiem CPU-Z teraz już pokazuje SB750 - w takim razie dlaczego ACC nie działa :wariat::(

 

No i co to za Radeon HD3300 (790GX), skoro nawet SidePortu nie ma ;):D

 

IMHO to po prostu KA780G z GPU podkręconym do 625MHz i ... nic poza tym :cry:

Link to post
Share on other sites

Mi też się bardzo podoba ten krok ze strony MSI. BARDZO szanuję tą firmę - płyta główna działa bez zarzutów od 8 lat :wariat: Mam nadzieję, że pojawi się tutaj (na Benchmarku) również jakiś kompetentny przedstawiciel Asusa...

Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie:

Czy moglbys zamiescic liste plyt AM2+/AM3 z SB 750/710 na ktorych na pewno dziala ACC i da sie odblokowac rdzenie w procesorach AMD ?

W takich sprawach muszę zwracać się na Tajwan. Więc proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

W takich sprawach muszę zwracać się na Tajwan. Więc proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedz.

A co z tą płytą KA790GX z oszukiwanym chipsetem 790GX ;) ;)
Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie:

Czy moglbys zamiescic liste plyt AM2+/AM3 z SB 750/710 na ktorych na pewno dziala ACC i da sie odblokowac rdzenie w procesorach AMD ?

W takich sprawach muszę zwracać się na Tajwan. Więc proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedz.

Dziekuje i czekam na odpowiedz ;)

Link to post
Share on other sites

Płyty MS-7577, MS-7576, MS7550 i MS-7599 wspierają ACC ale po wgraniu specjalnego BIOSa

 

790FX-GD70

http://www.coolaler.com.tw/toppc/BIOS/A7577151.rar

790GX-G65

http://www.coolaler.com.tw/toppc/BIOS/7576142M.rar

DKA790GXPlatinum!

http://www.coolaler.com.tw/toppc/BIOS/7550183M.rar

770-C35 / 770-C45

http://www.coolaler.com.tw/toppc/OTHER/A7599132.rar

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziekuje BARDZO

 

Fiu fiu, tego sie nie spodziewalem....

Wiecie moze na jakich wersjach oryginalnych sa oparte ModBiosy ?

Jestem zwolenikiem produktow MSI, teraz wyglada na to ze ponownie kupie wasz produkt, i poza tym jezeli dziala odblokowywanie rdzeni to bedzie mozna polecac na forum produkty MSI ;)

Link to post
Share on other sites

Niestety nie są to oficjalne biosy więc nie mam do nich żadnych notatek technicznych.

 

Proponuję stworzyć poddział: "Pytania do firmy MSI", analogicznie jak dla Asusa.

Czekamy na decyzję Benchmarku w tej sprawie.

Link to post
Share on other sites

Czy/jakie modele kart graficznych MSI spelniaja wymaganie dyrektywy ROHS ( Restriction of Hazardous Substances Directive ).

Podejzewam ze spelniaja, ale nie jestem pewien czy AMD/ATI i nVidia ( a wlasciwie ich podwykonawcy) uzywaja lutowia bezolowiowego w opakowaniach BGA procesorow graficznych.

Link to post
Share on other sites

Czy/jakie modele kart graficznych MSI spelniaja wymaganie dyrektywy ROHS ( Restriction of Hazardous Substances Directive ).

 

 

Wszystkie produkty MSI spełniają dyrektywę ROHS. Deklarację mogę podesłać mailowo.

 

Został stworzony nowy dział odnośnie produktów MSI.

Zapraszam do zadawania pytań

Link to post
Share on other sites

Znaczy ze wszystkie karty graficzne maja BGA lutowane materialami bez olowiu (Pb) ?

Szukalem tych informacji na stronie AMD/ATI ale jedyny model oficjalnie zgodny jaki znalazlem to byl 2900XT zdaje sie od PowerColor. Widac AMD nie lubi dzielic sie takimi malo wyznymi informacjami...

 

Dziekuje za szybka odpowiedz.

 

P.S. Maila do wyslania deklaracji wysle PW

Link to post
Share on other sites

Ja mam takie pytanko

 

chyba z pół roku temu kupiłem kartę msi hd3850 512 ddr3 w wersji oc(t2d512e-oc) , na stronie pisze że takty są 690 dla rdzenia i 1656 dla pamięci , karta gdy do mię dotarła ma takty 702/1800 i pytam się tylko tak z czystej ciekawości bo oczywiście im większe takty tym lepiej ;P dlaczego ma ona większe taktowania od tych które ukazuje producent?Pozdrawiam! :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam mam pytanie kupilem jakis czas temu radeona 3870 MSi oc wersja na ddr4..po przejsciu wszystkich nowych gier typu crysis far cry, wziela mnie ochota na odgrzanie kotleta i chcialem zagrac w starsze tytuly jak wolfenstein, medal of honor...okazuje sie ze karta zawiesza sie podczas wybuchow(MOH) i praktycznie nie mozliwe jest zobaczenie intra(wolfenstein) .Czytalem juz na necie ze nie jest to odosobniony przypadek ,ale nikt nie znalazl rozwiazania moze tutaj uda mi sie otrzymac odpowiedz.. :?: .z gory dziekuje

Link to post
Share on other sites

Witam problem wyglada dokladnie tak ze na chwile zawiesza sie calkowicie(po czym nastepuje vpu recower ,przy wylaczonej tej opcji twardy zwis ktory ratuje tylko guzik restet..) Pozwowle sobie wtracic link w jezyku angielskim gdzie opisany jest dokladniej ten problem http://forums.amd.com/game/messageview. ... adid=91477 jednak rozwiazania nikt nie zlanazl...Pozdrawiam!!moj konfig to e8400 dfix38 2x2Gb a-data 450w tagan (napiecia sa idealne mierzone miernikiem)

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Witam mam pytanie. Posiadam płytę główną MSI P55 CD53, 3 dni temu w aplikacjii ControlCenter w zakładce Green Power CPU phase było ustawione na auto i diody sie zmieniały sobie ;) .Wczoraj i dziś jest ustawione na phase 4 i nie mozna nic zmienić, (dodam, że nic tam nie zmieniałem) I tak ogólnie o co chodzi w active phase switching ?

Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanie. Posiadam płytę główną MSI P55 CD53, 3 dni temu w aplikacjii ControlCenter w zakładce Green Power CPU phase było ustawione na auto i diody sie zmieniały sobie :menda: .Wczoraj i dziś jest ustawione na phase 4 i nie mozna nic zmienić, (dodam, że nic tam nie zmieniałem) I tak ogólnie o co chodzi w active phase switching ?

 

Witam

Proszę sprawdzić ustawienia w BIOSie. Aktywna zmiana faz zasilania polega na wielopoziomowym dostarczaniu energii do procesora w zależności od jego obciążenia.

Ma to wpływ na stabilność i oszczędzanie energii.

W płytach MSI fazy są zmieniane sprzętowo a nie przez program wiec zalety tego rozwiązania są widoczne w różnych systemach operacyjnych.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry.

Mam kilka pytań odnośnie płyt głównych firmy MSI. :P

 

1) Jaka jest różnica między płytami: MSI P55-GD65 oraz MSI H55-GD65?

2) Jaka jest najlepsza płyta MSI pod socket 1156 do ~ 600zł?

3) Czy MSI P55-GD65 jest dobrym wyborem, jakie ma wady i zalety?

 

Moge dodać iż komputer będzie służył głównie do gier _ jeśli to istotne.

 

Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

 

 

Z poważaniem,

3k0m1Ny

Link to post
Share on other sites

Witam

Ad1 Płyty różnią się chipsetem. Pierwsza działa na układzie P55 a druga na H55 (H55 potrafi obsłużyć graficzny układ zintegrowany w procesorach intela)

 

Ad2 W tej cenie P55-GD65 jest najlepsza

 

Ad3 Bardzo dobry stosunek wydajności i wyoposarzanie do ceny. Możliwa obsługa wielu kart graficznych. Wzbogacona o technologie DR MOS, APS, OC GENIE i wiele innych zwiększających wydajność i ułatwiających overclocking

Co do wad nie stwierdziłem :menda:

 

Szczegółowych informacji mogę udzielić także pod numerem telefonu 71 7105199

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...