Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Gigabyte Z370P D3 BIOS

Aktualizacja BIOS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dekoder22

dekoder22
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 22 październik 2019 - 09:56

Witam.

Panowie mam do was pytanie, zamówiłem sobie płytę główną  ,,Gigabyte Z370P D3 BIOS" oraz ,,Procesor Intel Core I7 9700K" , teraz moje pytanie czy istnieje jakiś sposób aktualizacji biosu tej płyty głównej gdyby się okazało że jest za starty, czy zostaje opcja tylko załatwienia starszej generacji procesora ?

A jeszcze jedno dodatkowe pytanie, czy jest jakiś sposób żeby odczytać jaka jest wgrana wersja biosu jak przyjdzie płyta główna bez wkładania procesora ?

Użytkownik dekoder22 edytował ten post 22 październik 2019 - 10:07

• 0

#2 Biafra

Biafra
  • Nothing shocks me.

• 6528 postów
  • Miejscowość:Antwerpia

Napisano 22 październik 2019 - 16:13

Albo musisz napisać do sklepu i zapytać jaka jest wersja biosu (albo poprosić ich o update) na płycie albo możesz mieć problem. Bez procka 8 generacji nie zrobisz update'u biosa. Jeśli upniesz bios to procek bedzie działał bez problemu. 

• 1
Phanteks Enthoo Primo/Koolance LC
Widzisz coś łamiącego regulamin? Kliknij przycisk "Zgłoś".

#3 dekoder22

dekoder22
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 22 październik 2019 - 16:35

A mam jeszcze jedno pytanie chłopaki z innego forum na literę elek........ straszą mnie że mogę nieć efekt:  cytuje: ,,ale jest problem z freezing (zamrażanie obrazu ) w grach", mogę się tego obawiać ?

Chce dodać że nic nie będzie podkręcane, procesor będzie działał tylko na fabrycznych zegarach.

Użytkownik dekoder22 edytował ten post 22 październik 2019 - 16:44

• 0

#4 crazzyiwan

crazzyiwan
  • Dyskutant

• 196 postów

Napisano 22 październik 2019 - 17:14

Jak dobrze pamiętam, ten gigabyte to była swojego czasu najtańsza płyta z370 na rynku. Grzała się niemiłosiernie pod OC, bez oc powinna śmigać w granicach 70C. Apropo chłopaków z elektro, jak masz dobry zasilacz i wydajną k.graficzną - nie będzie mrozić, wręcz ciepło będzie wylatywać
  • 0

#5 dekoder22

dekoder22
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 28 październik 2019 - 20:09

Panowie, wszystko złożyłem na szczęście płyta miała już wersje F13 biosu icon_smile.gif, wgrałem sobie Gears of War 5 i nie zauważyłem efektu ,,freezing (zamrażanie obrazu ) w grach" icon_smile.gif. Jestem bardzo zadowolony z tej płyty, temperatury płyty to przedział 39-48 stopni :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych