Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne typu ink tank +/- 700zł


Recommended Posts

Witajcie stoję właśnie przed małym dylematem zakupu urządzenia wielofunkcyjnego typu ink tank (z tego co widzę jest najbardziej opłacalny względem kosztu urządzenia, a eksploatacji). Zależy mi, żeby druk w kolorze był dobrej jakości (urządzenie będzie bardziej potrzebne mojej lubiej do drukowania obrazków dla dzieci do przedszkola). Czy te urządzenia spełnią swoją rolę? Miał ktoś z was z którymś z nich styczność?

 

Brother DCP-T510W

Canon Pixma G3411

Epson EcoTank L3151

HP Ink Tank Wireless 419

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Drukarki brother mają wiele zabezpieczeń przed uszkodzeniem głowicy (zaschnięciem), czy nawet automatyczne czyszczenie, w tym przypadku musi być cały czas podpięta do prądu, także z tego względu polecam Brother DCP-T510W

 

a jeśli potrzebujesz automatyczne kserowanie wielu-stron, to warto dołożyć do modelu Brother DCP-T710W

 

co do gwarancji na drukarki brother jest ona w systemie 24m + 12m, czyli możesz ją rozszerzyć z 24 miesięcy do 36 miesięcy, tzw, musisz ją zarejestrować na stronie producenta brother.com, masz na to czas 60 dni od dnia zakupu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Łolaboga, nikt nie odpowiadał i nawet zapomniałem o tym temacie :D

 

Finalnie padło na Epson EcoTank L3151 i jestem bardzo zadowolony z zakupu, a tym bardziej moja dziewoja. W zasadzie od października drukuje coś non stop i jedynie kolor czarny mam przy połowie, a kolorki +/- 70%. Coś około 3000 stron wydrukowanych za te pieniądze to dla mnie jak za darmo.

 

Dzięki za chęci :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...