Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Monitor pod montaż filmów + pytanie o bluetooth

monitor grafika montaż postprodukcja bluetooth zestawy gaming mysz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 loleq772

loleq772
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 19 październik 2019 - 12:48

Siema Wszystkim,

Mam do Was dwa pytanka. Patrzyłem w lupkę ale niestety nie znalazłem stricte odpowiedzi na moje pytanie.

1. Przymierzam się na przejście na komponenty bezprzewodowe, i moje pierwsze pytanie, czy taki adapter

wpinany na USB da mi możliwość podłączenia kilka sprzętów typu:  myszka, klawiatura, słuchawki, głośnik ? 

Jeżeli tak, to jak z opóźnieniem np myszki - czy flagowce Logitech'a będą totalnie działały bez opóźnień ? 

Kwestia druga: Zastanawiam się jak z jakością dźwięku ze słuchawek ? aktualnie mam Cloud'y 1 + Maya U5 (zdaje sobie sprawę, że to nie wygórowana półka) ale czy słuchawki BT mają może wbudowaną kartę dźwiękową? mogę liczyć na lepszej jakości dźwięk nie wydając 1000+ ?

I trzecie pytanie: poszukuję monitora pod amatorski montaż filmów i grafik, coś powyżej 2k rozdziałki i 24 cale bądź wyżej, możecie polecić coś sensownego budżet 1000-max 2000zł. 

Kumpel ma podobny model do tego: https://www.emag.pl/...s/pd/DNXVVCBBM/ i całkiem dobrze hula?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: monitor, grafika, montaż, postprodukcja, bluetooth, zestawy, gaming, mysz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych