Skocz do zawartości

Zarabianie przez internet - inwestycja w krypto


Recommended Posts

Cześć. Od jakiegoś czasu interesuję się zarabianiem przez internet. Znajomi zarabiają na programach partnerskich, ale tam trzeba coś polecać. Inni biorą zlecenia na stronki etc. ale to też raczej nie jest dla mnie bo nie posiadam odpowiedniej wiedzy. Bardziej zastanawiam się nad inwestowaniem. Pytanie czy ktoś z Was ma doswiadczenie w tym temacie? Ja zainteresowałem się tematyką kryptowalut (poczytałem trochę na https://www.academy-bitcoin.com/forum/) ale bardziej interesuje mnie zdanie luźne użytkowników, którzy sami coś już w tym kierunku robili - czy jesteście w stanie coś doradzić, lub może nawet ODRADZIĆ? Mam do zainwestowania w krypto około 10k pln i liczę na Waszą radę.

Link to post
Share on other sites

Na kryptowalutach da się zarobić. Kupujesz gdy kurs jest niski, a sprzedajesz gdy jest zwyżka. Jest to normalna zasada jak przy graniu na tradycyjnej giełdzie, nawet na walutach w ten sposób przecież ludzie zarabiają.

 

Oczywiście kursy albo rosną albo spadają - to też normalne zjawisko. W przypadku krypto jest to zjawisko bardziej dynamiczne niż w przypadku tradycyjnych akcji. Wszelkie tego typu własne operacje należy zacząć od analizy, a nie "rzucę monetą co kupić".

Link to post
Share on other sites

Przy graniu na giełdach dla początkujących jest taka zasada: zainwestuj tyle, żeby ewentualna strata nie bolała. Kryptowaluty, to nie jest chwilowa moda. Samo to, że powstało tyle różnych produktów i interesują się nimi rządy wszystkich krajów (oficjalnie i mniej oficjalnie) o czymś świadczy. Dzięki kryptowalutom powstała technologia blockchain, a tym już interesują się wszystkie banki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...