Skocz do zawartości

Test niereferencyjnych 1080 GTX z Palit Jetstream (nie super)


Recommended Posts

Wszystkie z wymienionych przez Ciebie kart posiadają ten sam układ chłodzenia. Co do podkręcania nie dam gwarancji że potencjał jest podobny, ale na 100% JetStream przyjmie BIOS wersji Super JetStream/GameRock i nie będzie przy tym się wykrzaczał. Co do kultury pracy tych konstrukcji to Palit wykonał naprawdę dobrą robotę, jest to jedna z lepszych konstrukcji z tym układem, czytaj chłodzenie bardzo wydajne i równie ciche. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Thanks. Wie ktoś jak zmienić bios na taki najwydajniejszy jaki można?

Który z tych? https://www.techpowerup.com/vgabios/?did=10DE-1B80-10DE-1B80

 

By było bezpiecznie i jak w ogóle to zrobić, by nie spartolić nic. No i niby jest dual bios tutaj, ale też nie wiem jak go włączyć, gdyby mnie zastał czarny ekran po aktualizacji biosu

Link to post
Share on other sites

Nie wiem na jaki przyrost liczysz i czy w ogóle chodzi ci bardziej o przyrost wydajności, czy przyjemność z dłubania, ale moim zdaniem zabawa ze zmianą biosu nie ma większego sensu. Układ chłodzenia jest ten sam, nie odblokujesz nijak dodatkowych jednostek obliczeniowych bo te karty niczym się nie różnią w tym zakresie. Nie wiem jak tam z power limitem w poszczególnych wersjach, ale z tego co kojarzę karty różnią się tylko tym, że super jetstream ma podwójny bios, a gamerock ma trochę mocniejszą sekcję zasilania (8+2 zamias 8) a więc występują różnice fizyczne, których nijak wrzutką biosu z gamercka do jetsreama nie zyskasz. 

Edytowane przez wojciechu15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja wgrywałem u siebie BIOS od GR z najwyższymi taktami. Ogólnie te karty mają Dual BIOS więc nie powinieneś mieć problemów a poradników z Flashowaniem jest od groma w internetach :)

 

edit: Kolega ma rację jednak w "zwykłym" JS nie ma Dual BIOS... leci + :)

Edytowane przez korki45
Link to post
Share on other sites

http://eu.palit.com/palit/vgapro.php?id=2604&lang=pl&pn=NEB1080015P2-1040J&tab=sp

 

Here it says "double bios" and a bird that is.

 

What do I want to get? In addition to other start timings, also increased Power Limit, kroger survey which may also give permission for even higher timings.

 

The cooling system is the same, you will not unlock any additional calculation units because these cards do not differ in this respect. I do not know how the power limit in individual versions, but from what I associate cards differ only in that the super jetstream has a double bios, and the gamerock has a slightly stronger power section (8 + 2 swap 8) and so there are physical differences that you won't get any bios throw from gamerck for jetsream. 

Edytowane przez William551
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...