Skocz do zawartości

Odwrócony hub usb / usb switch


Recommended Posts

Witam

Posiadam kierownice Logitech g29 a zamierzam zakupić konsolę i zanim to zrobię zwracam się z pytaniem o sprzet lub

Funkcjonalność drugiego. Wiem że kierownica posiada sama w sobie przełącznik pc/ps4 ale tylko jedno wyjście usb, lecz chcialbym podlaczyc ja jednoczesnie do komputera i konsoli bez koniecznego przepychania się za stelarz, biurko i blaszaka by odpisać i przepinać kabel. Próbowałem tak chwile szukać czegoś takiego jak odwrócony hub ale kompletnie nie wiem jak miałoby się to nazywać i nic nie znalazłem ale wpadłem na coś takiego jak usb switcher.

 

https://allegro.pl/oferta/aten-usb-2-0-switch-przelacznik-4xusb-2xpc-us224-8370308750?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Komputery&ev_adgr=Akcesoria+(Laptop,+PC)&gclid=Cj0KCQjw3JXtBRC8ARIsAEBHg4mHIlE4iBX8Av5kiBTU4FN6MP5u8pSHPtrURuUZJpxWU-YNKd5SDdEaAmEQEALw_wcB

 

Czy ktoś z was wie czy normalnie by to funkcjonowało ? Jeśli nie to macie dla mnie jakieś porady ?

Link to post
Share on other sites

@raftomi rozumiem że po wyjściu z usb typu B, drugi koniec masz już typu A ? (Do pc/konsoli)

Musiales dokupic takie kable czy w zestawie ?

1 kabel był razem z monitorem(na szczęście :)), 2 pozostałe niestety musiałem dokupić.

https://www.morele.net/kabel-usb-digitus-kabel-polaczeniowy-usb-2-0-typ-usb-a-usb-b-m-m-czarny-1m-ak-300102-010-s-3365440/

Tutaj masz przykładowy kabel. Jeżeli konsola obsługuje USB 3.0 to może poszukaj też kabla 3.0.

 

 

No ja myślę że to musi działać jak sama nazwa wskazuje że Usb switcher, chyba dobra opcja :)

U mnie sprawuje się super. Klawiatura i mysz są zawsze podłączone pod huba w monitorze, od niego idzie kabelek do tego właśnie switcha, a potem 1 pod stacjonarke, 2 pod lapka. Problem przepinania klawiatury/myszy czy trzymania dodatkowego zestawu już nie występuje :). Osobiście szczerze polecam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...