Skocz do zawartości

msi rx 570 armor 4g oc wywala różne kolory na ekranie


Recommended Posts

Witam, od kąt mam tę kartę mam z nią same problemy, podczas zalogowania się do systemu wywala biały, niebieski jasny, brązowy, ekran, zależy co zrobię, mój komputer to :

 

 

Procesor:
Intel Core i5-6500 /3.2GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ 
 
 
Płyta główna:
MSI B150 PC Mate /intel B150, DDR4, LGA1151/ 
 
 
Pamięć RAM:
Kingston 16GB (4x4GB) 2133MHz CL14 HyperX Fury Black
 
 
Dysk twardy:
Dysk GOODRAM 120GB 2.5" SATA SSD CL100 G2
 
 
Drugi dysk twardy:
Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 
 
Karta Graficzna:

MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 4GB

 
 
Nagrywarka DVD / BluRay: 
LG GH24NSD1 SATA (black)
 
 
Obudowa: 
Zalman Z1 USB3.0 black (b/z)
 
 
Zasilacz: 
Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular
 
Jak gram w gry to też czasem wywali ekran i piszczy w głośnikach tylko i jedynie co pomaga to reset lub wyłączenie listwy, co zrobiłem:
 
Skanowałem system w poszukiwaniu wirusów jest czysty, instalacja na nowo systemu, aktualizacji, wyjąłem kartę ze slotu, resetowanie biosu, zmieniłem kabel zasilający kartę, sterowniki jakie mam zainstalowane to najnowsze typu:Adrenalin 2019 Edition 19.10.1 
 
Dzisiaj jak uruchomiłem system tez wywaliło ekran, w trybie awaryjnym z obsługą sieci nie wywala ekranu i na układzie z integrowanym też nic nie wywala tylko na tej karcie, czytałem w sieci, że na karcie mogą być zimne luty i czasami się tak zdarzy, że będzie wywalać ekran, kartę co dopiero kupiłem i nie wiem czy mam jeszcze z 1 tydzień testować czy odesłać do sprzedawcy gwarancje mam 36 miesięcy, nie chce wadliwej karty, co robić ?
Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

Jedyne co bym zrobił to odinstalował sterowniki za pomocą DDU

https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

 

i zainstalował świeże od nowa. Jeśli problem będzie się powtarzał to odesłać do sprzedawcy. Najlepiej z tytułu rękojmi a nie na gwarancję. Masz lepiej w prawie opisana rękojmie, sprzedawca pewnie będzie nalegał na gwarancję, nie słuchaj go.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI



2 lata

rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców więc chyba mnie to nie przysługuje skoro nie mam firmy ?

 

A sterowniki te same co miałem instalować czy starsze, bo nowszych już nie ma co podałem w temacie ? czy te z płyty od karty ?

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

odinstalowałem wszystko za pomocą DDU układ zintegrowany też, potem wyczyściłem cały system za pomocą ccleaner i wpisałem polecenie temp, następnie oczyszczanie dysku i na razie działa, ciekaw tylko jestem, że jak coś mocniejszego odpalę lub ponownie się zaloguje wywali znowu ekran, sterowniki zainstalowane najnowsze ze strony amd na Windows 7 x64, wywali to będę pisał, dzięki za pomoc.

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

odinstalowałem wszystko za pomocą DDU układ zintegrowany też, potem wyczyściłem cały system za pomocą ccleaner i wpisałem polecenie temp, następnie oczyszczanie dysku i na razie działa, ciekaw tylko jestem, że jak coś mocniejszego odpalę lub ponownie się zaloguje wywali znowu ekran, sterowniki zainstalowane najnowsze ze strony amd na Windows 7 x64, wywali to będę pisał, dzięki za pomoc.

karta odesłana do sprzedawcy, niestety wywala się ta karta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wysłałem do niego kartę, ale on odmówił jej przyjęcia, gdyby nie kurier to bym nawet nie wiedział, napisał mi sprzedawca, że firma zamknięta definitywnie konto zawieszone nie wypłacalne, chciałem nową kartę lub zwrot pieniędzy, kupowałem na allegro, proszę co mi pisze 

 

MTEurotrade 06 listopada 2019 21:43
Proszę zgłosić sprawę.do msi do serwisu i powiedzieć ze firma zlikwidowana
MTEurotrade 06 listopada 2019 21:43
Firmy nie ma i jest nie wypłacalna konto zawieszone. Tyle w temacie
 
napisałem na forum msi, na razie nikt nie odpowiedział.
 
Gidzie ja mam tę kartę teraz wysłać ?

za kartę dałem 590 zł + kurier czyli razem 605 zł.

 

to profil sprzedawcy który, mnie olał

https://allegro.pl/uzytkownik/MTEurotrade?bmatch=baseline-cl-dict42-uni-1-3-1024

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...