Skocz do zawartości

Philips BDM3270QP 32" 1440p 17 miesięcy gwarancji


Recommended Posts

Kupiony 5 lutego 2018. Od tamtego dnia liczone 36 gwarancji door to door Philipsa. Obecnie kurzy się na biurku bo zacząłem proces przebudowy stanowiska na dwa monitory 24" zamiast jednego 32. Dane techniczne:

https://www.philips.pl/c-p/BDM3270QP_00/brilliance-monitor-lcd-z-podswietl.-led-i-technologia-multiview

 

Od siebie mogę dodać, że duża powierzchnia robocza + AMVA sprawia, że pracuje się na nim zdecydowanie przyjemnie. Na plus pivot z regulacją wysokości oraz wychylenia. Wbudowany hub usb.   Cena 1150 do lekkiej negocjacji + KW (koło 30 zł, waga robi swoje). Możliwy odbiór osobisty w Krakowie, na co bym najbardziej nalegał. W razie co możliwe allegro tylko trzeba by pokryć prowizję. 

 

Przy okazji mam na sprzedaż S9+ w kolorze niebieskim, półroczny z polskiej dystrybucji. Gdyby ktoś był zainteresowany to PW. 

 

Na zdjęciu dosyć mocno odbija się światło, niestety mam słabe śwatło w mieszkaniu i ciężko mi zrobić lepszą fotkę. 

 

zgpceFV.png

tmM2y7T.png

Edytowane przez Czarny209
Link to post
Share on other sites

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...