Skocz do zawartości

Roccat Kone XTD - problemy z myszką


Recommended Posts

Witam mam  takie pytanie czy  to wina podłączenia myszki czy może coś jest  z myszką nie  tak .

 

Mianowicie  grając np.  w  WoWa  i klikajac prawym myszki  i przesuwając  kursorem w prawo czy lewo np o  około 45 stopni  to myszka sama przeskakuje  o 100 stopni lub wiecej  a czasami   gdzieś daleko ucieka  w zupełnie innym kierunku. Odkrywając mapę i klikając  prawym myszki to mapa potrafi "oddalic"  sie na cały swiat a nie  na daną kraine. 

 

Oprogramowanie Roccat aktualne . Myszka nie jest podłączona bezposrednio do kompa  tylko jest na przedłużaczu usb . 

Kwestia tej przedłużki czy może myszka  już poprostu już  "pada" . 

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś oczywiście łączność bezpośrednią, tak?

Opisywana przez Ciebie nieprawidłowość, najprawdopodobniej powstała przez niestabilną łączność - pierwszorzędnie obwiniam przewód.

Wadliwy kabel, powinien prowokować charakterystyczny dźwięk odłączania urządzenia - spróbuj ominąć przedłużkę.

 

Relatywnie często, przewód zagina się w miejscu wypustu z myszy podczas ruchów, wraz z systematycznym użytkowaniem myszy w takich warunkach, powstają problemy z łącznością.

Spróbuj również wywołać problem manualnie, poruszając przewód właśnie we wspomnianym miejscu.

Link to post
Share on other sites

Niestety gdy jest podpięta bezpośrednio  problem również występuje. Przewód jest w oplocie i na wyjściu z myszki zawsze leży  kawałek na szufladzie. Nie jest zbytniom przeginany ani nic .

 

Nie wiem czy ma to coś  wspólnego to że mam 2 monitory . 

Edytowane przez Canibal
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...