Skocz do zawartości

Szukam gry wyścigowej


Recommended Posts

Symulatory wyścigowe to dość specyficzny rodzaj gier i najlepiej gdybyś zagrał w kilka i sam wybrał. Każda gra ma swój model jazdy i nie każdemu może on przypaść do gustu.

Ja bardzo długo grałem w Assetto Corsa i pewnie nadal bym grał, jednak sprzedałem kierownice (mam nadzieję, że wkrótce kupię ponownie),a bez niej w AC nie pograsz.

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) symulatorów wyścigowych. Zakochałem się od pierwszych metrów przejechanych na torze, dla mnie to był szok.

Niedawno wyszła AC Competizione, ma jednak spore wymagania sprzętowe a opinie graczy są podzielone, nie wiem nie grałem.

 

Grałem też CHWILĘ w Project Cars, ale jak dla mnie jest to bardziej Need For Speed, niż symulator, więc szybko tą grę odstawiłem.

 

Jest jeszcze iRacing czy rFactor, ale wg. mnie te gry są dla starych wyjadaczy, którzy są maniakami i ścigają się on line, walczą o każdą sekundę, dopracowują ustawienia itd. Jednak są to symulatory doskonałe, odwzorowanie zachowania auta jest niemal, że idealne (podobnie zresztą jest w Assetto).

 

No i na koniec perełka czyli Live for speed. Grafika du*y nie urywa, za to model jazdy jest niesamowity, ale trzeba zagrać, żeby się samemu przekonać.

Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś jeszcze o darmowym częściowo RaceRoom od SimBin który też jest świetny, Automobilista czy jakos tak od Reiza. No i naprawdę niezłym project cars 2, gdzie tylko błędy w multi zabiły b trochę ta grę ale ponoć teraz jest lepiej i nawet tak portal znany jak IRG zrobił na PC2 ligę a wcześniej głównie się ścigali na Rfactor2.

 

 

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...