Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sprzedaż starego komputera wysyłkowo do komisu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Euphoria

Euphoria
  • Bywalec

• 80 postów

Napisano 07 październik 2019 - 17:20

Cześć, da rade sprzedać stary PC do jakiegoś komisu online? bez odwiedzania ich? mam stary zbędny, a całkiem dobry komputer, który chciałbym szybko sprzedać nawet poniżej wartości.

• 0

#2 pendzel_3

pendzel_3
  • Nałogowiec

• 1760 postów

Napisano 07 październik 2019 - 18:02

Nie słyszałem o takim komisie czy lombardzie, wątpię żeby ktoś się bawił z zakup szrotu online.

Poza tym jeśli ktoś to od Ciebie weźmie to po mocno zaniżonej cenie, czyt. w cenie elektrośmiecia.

https://www.loombard...ery-stacjonarne

Jeśli chcesz "coś" za to dostać, to wystaw na olx czy alle po niższej cenie i tyle. 

• 0

#3 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 4679 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 07 październik 2019 - 19:43

Cześć, da rade sprzedać stary PC do jakiegoś komisu online? bez odwiedzania ich? mam stary zbędny, a całkiem dobry komputer, który chciałbym szybko sprzedać nawet poniżej wartości.

Czyścisz, wrzucasz zdjęcia + dobry opis na Olx i przy odpowiedniej cenie znika w dobe. Masz dział z wyceną, napisz tam.
  • 0
| 3700x | Asus Prime X570-P | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych