Skocz do zawartości

Kiedy najlepszy moment na kupienie telewizora?


Recommended Posts

Trzeba szukać promocji. Kupiłem w listopadzie 2018 za 4000. W gratisie był soundbar (niby 650zł w sklepie) który sprzedałem za 400. Potem przed świętami były inne promocje i już można było kupić bez kombinowania za 3600. W zimę cena 3600 bez promocji i taniej do tej pory nie widziałem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak już czekać to do 2022 bo zmieniają się przepisy i wszystkie agd rtv będą miały 5 lat gwarancji i tyle muszą producenci poprawić swoją technikę a nie robić nas w balona.

 

To ciekawe. Czy będzie to zapis wdrożony przez nasz kraj, UE?

 

 

Trzeba szukać promocji. Kupiłem w listopadzie 2018 za 4000. W gratisie był soundbar (niby 650zł w sklepie) który sprzedałem za 400. Potem przed świętami były inne promocje i już można było kupić bez kombinowania za 3600. W zimę cena 3600 bez promocji i taniej do tej pory nie widziałem.

 

Trochę dziwne, że przed świętami była cena na równi z tą po świętach. Wydawałoby się, że ceny po zakupach na Boże Narodzenie pójdą w dół.

 

Czy te ceny w listopadzie dotyczyły promocji na ostatni piątek listopada? - w Ameryce obchodza wręcz święto tego dnia, ale u Nas wyprzedaże raczej takie sobie, bardziej to marketingowa wydmuszka.

 

 

Wczesną wiosną są obniżki telewizorów, bo na wiosnę wchodzą nowe modele i zeszłoroczne naprawdę spadają z ceny.

 

Dzięki za wskazówkę. Jeśli ktoś kupuje tv w technologii OLED, może kupić ten z "wcześniejszego sezonu" - modele nie różnią się aż tak od siebie. Podobnie zresztą jak z telefonami w relacji poprzednik - następca.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...