Skocz do zawartości

GPU za 500-600 funtów


Recommended Posts

Rok temu wymieniłem wszystko po za karta graficzna i w koncu na nia przyszedł czas. I mam tutaj duzy dylemat.  Przez dłuzszy okres czasu zastanawiałem sie nad gtx 1080ti jak ze jest to bardzo wydajna karta w stosunkowej dobrej cenie. Plus aukcji na ktroch mozna kupic dobra uzywke jest od groma. 

 

Inna karta ktora rozwarzam jest rtx 2070 super a moze jak by sie udało to 2080. Tylko teraz bardzo wazne pytanie co z tym całym ray tracingiem. Mówią sie ze to przyszłość. Z tego co wyczytałem to na razie nie ma za bardzo gier wspierajacych ta technolgie. Czy cos sie zmieni ? czy warto jednak isc w strone rtx? czy kierowac sie w strone dobrych gtxów ? Moze pojawiły sie jakies informacjie ktorych nie znalazlem odnosnie nowej technologi ?

 

Komputera uzywam głownie do gier ( na razie 60 hz ale jest plan zakupu 144hz monitora) i ogladania filmow na telewizorze 52 cale, chodz to statnie nie ma wiekszego znaczenia. 

 

Jezeli macie jakies propozycje co wybrac moze nawet cos ze stajcni amd. prosiłbym o podanie stron z Wielkiej Brytani :)

 

Mój zestaw to:

 

Mobo: Msi z370 sli plus

cpu:  intel  i7 8700K

Ram:16 gb ddr4 3000hz

PSU: corsair 650 w 80 plus gold

Ssd : adata ultimate su800 128 gb

Gpu Msi Gtx 1060 6gb

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Mówią sie ze to przyszłość.
 

 

Tytułów wspierających DRX jest coraz więcej i jest to technologia która będzie rozwijana dalej, natomiast prawda jest też taka, iż obecna generacja RTX  tak naprawdę nie dałaby rady uciągnąć pełnej implementacji toteż efekty te są w tych grach ograniczane tak aby jako tako to chodziło na Ultra. vs. rozdzielność. Stąd ta opinia.

 

 

 

czy warto jednak isc w strone rtx? czy kierowac sie w strone dobrych gtxów ?

 

Ja bym się kierował czystą ekonomią niczym więcej  wydajność/cena nie wkładając zbytniego budżetu, bo za rok - dwa sytuacja na rynku GPU imo będzie wyglądała o zgoła inaczej - ale to moje zdanie.

 

 

 

Jeżeli macie jakieś propozycje co wybrać możne nawet coś ze stajcni amd.
 

 

5700XT Pulse/Nitro+ / PowerColor Red Devil

 

 

 

 

Mówią sie ze to przyszłość.
 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...