Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Router wifi do Internetu 300 Mb/s

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MakTheDon

MakTheDon
  • Amator

• 29 postów

Napisano 03 październik 2019 - 13:17

Witam
Zlikwidowali mi w Multimedii Internet LAN i dziś założyli światłowód o prędkości 300 Mb/s i dali router bez Wifi do tego. Moje pytanie to jaki router sensowny ale nie za drogi kupić aby to obsłużyl bo obceny tp link w4941n tego nie ogarnia. I pytanie: tv podpięty kablem to tego ich routera nie puszcza więcej niż 90 Mb/s a monter jak testował na swoim laptopie to przekroczyło 300, dlaczego? Z góry dzięki za pomoc.

Edit: Ok tv pewnie ma LAN 100 więc więcej nie puści. Pozostaje kwestia routera.

Użytkownik MakTheDon edytował ten post 03 październik 2019 - 13:32

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7553 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 03 październik 2019 - 15:01

Dobry i tani jest 8level wrt-1200ac. Porty lan gigabit oczywiście.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1589 postów

Napisano 03 październik 2019 - 18:43

Czy router ma porty 1 Gbps? Czy TV ma porty 1 Gbps?

• 0

Workstation: i7 8700, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych