Skocz do zawartości

[S] Dark Rock Pro 4


Recommended Posts





Witam,

Na sprzedaż mam znane chyba wszystkim chłodzenie


DARK ROCK PRO 4 - od Be Quiet

Chłodzenie w dobrym stanie wizualnym i w bardzo dobrym stanie technicznym. Jedynie widać na radiatorze ślady montażu, gdyż trzeba było zaczepiać po środku drugi wentylator na takie metalowe zawiasy i miałem z początku lekki problem. I tez tylko na radiatorze w kilku miejscach zdrapany lakier, ale to  po bokach i nie jest tego dużo.

 

Wszystkie części montażowe oraz śrubki są widocznie również na zdjęciu. Sprawdzałem komplety i wszystko się zgadza oraz śrubokręt od Be Quiet, który był dołączony do zestawu.

Chłodzenie zakupione 31-08-2018 roku - po zakupie daje kopię/zdjęcie faktury - oryginału nie mogę dać gdyż kupowałem też wtedy procesor oraz płytę główną. Więc chłodzenie ma nieco ponad rok, trochę czasu leżało i się kurzyło. Gwarancja na owe chłodzenie są to 3 lata więc jeszcze sporo czasu pozostało.

 

+

 

Dokładam do tego wentylator Pure Wings 2 - 120mm jako gratis - koszt owego nowego to jakieś 35 zł więc myślę, że nabywca będzie zadowolony z gratisu.

Zapraszam bo naprawdę warto!

 

Cena : 180 zł

 

Link do allegro :

https://allegro.pl/oferta/dark-rock-pro-4-super-chlodzenie-gwarancja-8543332820

 

 

Po więcej zdjęć proszę zaglądnąć na allegro!

cdb847c77c63d22618547ef6603439bd_big.jpg976d3a94d38cabecdf81d920ac2da729_big.jpgca4993cff8f4683982814db10411ffbd_big.jpg


// Sprzedane

 

Proszę o przeniesienie do archiwum

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...