Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wymiana zajechanej Kinzu v3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Whinter

Whinter
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 02 październik 2019 - 20:04

Siemanko. Przyszedł czas na zmianę mojej starej myszki SteelSeries Kinzu v3 na coś nowego. Szukam czegoś bardzo podobnego bo aktualna bardzo mi odpowiada. Chodzi mi głównie o wagę i wytrzymałość (pare dobrych lat mam tą kinzu v3). Nie zamykam się na inne firmy niż SteelSeries lecz Razer odpada. Przereklamowany :) 

• 0

#2 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1284 postów

Napisano 03 październik 2019 - 22:52

Eksperymentując.

Roccat Kone Pure Owl-Eye
> https://bit.ly/2YB2jNa
Klik zapewniają Omrony D2FC-F-K, o wydumanej żywotności 50 milionów kliknięć.
"Feeling", jest poczciwy, znamienną cechą wielu modeli serii "Kone", jest charakterystyczny "click-clack" przycisków głównych.
Implementacja D2FC-F-K wyjątkowo mnie nie weseli, jest zupełną apoteozą, optowałbym za prozaicznymi, acz charakternymi D2FC-F-7N, o żywotności 20 tudzież 10 milionów kliknięć, oraz za implementacją wariantu japońskiego - D2FC-01-F, szczególnie spotykanego w niezdarnych myszach Asusa.
Enkoderem został gloryfikowany ALPS - kapitalne, nadrzędne i nieco wrażliwe enkodery, odwdzięczające się świetną pracą - szczeble są dosadnie zaakcentowane, chybkie przewijanie jest naprawdę gładkie, przyprawione subtelnym terkotem.
Przewód jest niestety skazą, jest to moja reprymenda pod adresem Roccata - niegiętki, obecny, nagminnie implementowany w mnogiej liczbie modeli, niezmiernie miło byłoby ujrzeć ewolucję modelu "Pure", która chyba tak właściwie jest w trakcie debaty - Roccat onegdaj zapytał o usprawnienia wspomnianego.
Ślizgacze są cholernie dobre, absolutnie bez negatywów.
Roccat to przede wszystkim jakość komponentów, bardzo raduje mnie fakt, iż drugoplanowe mikro-przełączniki, to pełnoprawne konstrukcje TTC - nie znajdziemy tutaj antypatycznych mikro-przełączników Tactile.

Myszy, które z pewnością Cię zainteresują; Glorious Model O-, Endgame Gear XM1, CM MM710 - postaram się opisać je w dniu jutrzejszym.

Recenzja modelu MM710 - https://bit.ly/2LHmVPH.

Świeży "batch", okazał się relanium na wiele problemów związanych z chybotliwymi przyciskami głównymi, mimo wszystko wciąż można otrzymać mysz z tą wadą, jakość wytłoczeń Cooler Mastera jest wyjątkowo rachityczna.

• 0

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

#3 Kathevir

Kathevir
  • Bywalec

• 136 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 09 październik 2019 - 08:12

Glorious o świetne gryzonie. Bardzo dobry sensor i wykonanie

• 0

:!:    meh.    :!:

#4 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1284 postów

Napisano 10 październik 2019 - 19:46

Upominam Cię proszę, byś skrupulatniej tworzył wpisy, rozbuduj swoją wypowiedź i uzasadnij wybór.

Glorious Model O, to bliźniacze kontury Zowie FK1 - nisko osadzony "scrollwheel", jest uporczywy dla osób korzystających z chwytu "fingertip", oznacza to również, iż myszy jest dalece odmienna w zestawieniu wraz z modelem Kinzu V3.

Jakość odlewów dla Gloriousa, jest przeciętna - nie jest to mysz wykonana kunsztownie.

• 0

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych