Skocz do zawartości

Smartfon do 2500zl


Recommended Posts

Witam. Obecnie używam Huawei Mate 10 lite. Przyszedł czas na zmiany. Moje wymagania:

1. Budżet max 2500zl

2. Ładowanie indukcyjne (ale przeżyje bez tej opcji)

3. Płynne działanie, nawet kilka aplikacji naraz

4. Wyświetlacz min. 6 cali

5. W miarę dobry aparat, częściej używany tylny

6. Pojemna bateria

7. Na codzień telefon do social media, przeglądania internetu i filmików/filmów

8. Telefon na 2 lata

 

Moje typy na dzisiaj Xiaomi Mi 9, Huawei Mate 20 pro, Huawei P30, ostatecznie Samsung A70 lub S10e. Co polecacie? Może macie inne modele warte uwagi?

Link to post
Share on other sites
A ja z innej beczki - polecam LG.

 

Ze wszystkiego co przeszło przez moje ręce, najprzyjemniej mi się korzystało z LG.

Ich nakładka na Androida jest po prostu dobrze zrobiona - nie zmienia wiele względem czystego Androida, a to co zmienia to na plus i żeby było bardziej intuicyjnie.

 

Modele:

 

LG V40 ThinQ

Parametry: Topowy model rok temu. Nic dodać nic ująć. Procek 845 zamiast 855 to różnica której raczej nie zauważysz, natomiast kwestia bardziej istotna, to że możesz zostać z androidem 8. Nie wiem jak sprawa z upadate'ami.

Mimo wszystko mój faworyt.

Największa zaleta: Audio: 32-bit Hi-Fi Quad DAC

Wbudowany DAC (dedykowany przetwornik do muzyki) na prawdę robi różnicę. Ja używam wciąż HTC 10 z roku 2016, który także ma DACa i jestem mega zadowolony. A te od LG są ponoć jeszcze lepsze.

 

LG G8S THINQ

Ten nie ma DACa niestety, przymajmniej jack 3.5 zostawili. Ale ma nowszy procek i prawdopodobnie lepszy aparat.

 

LG G7 THINQ

Bardzo dobry model z DACiem na pokładzie. I bardzo już potaniał.

 

#############

 

W tej cenie kupisz też:

 

Google Pixel 3

 

- świetny aparat (w większości testów wyszedł jako najlepszy na świecie aparat w smartfonach)

- czysty system od Google i aktualizacje przez kilka lat

 

Lub tańszy Pixel 3A, ale jeżeli znajdziej w akceptowalnej cenie normalnego Pixela 3 to opłaca się dołożyć, bo ma lepszy procesor, co przekłada się na nieco lepszą wydajność i prawdopodobnie dłuższy czas zanim zacznie coś mulić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...