Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon do 2500zl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 zingo49

zingo49
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 02 październik 2019 - 16:57

Witam. Obecnie używam Huawei Mate 10 lite. Przyszedł czas na zmiany. Moje wymagania:
1. Budżet max 2500zl
2. Ładowanie indukcyjne (ale przeżyje bez tej opcji)
3. Płynne działanie, nawet kilka aplikacji naraz
4. Wyświetlacz min. 6 cali
5. W miarę dobry aparat, częściej używany tylny
6. Pojemna bateria
7. Na codzień telefon do social media, przeglądania internetu i filmików/filmów
8. Telefon na 2 lata

Moje typy na dzisiaj Xiaomi Mi 9, Huawei Mate 20 pro, Huawei P30, ostatecznie Samsung A70 lub S10e. Co polecacie? Może macie inne modele warte uwagi?
  • 0

#2 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 292 postów

Napisano 03 październik 2019 - 08:31

Osobiscie wybralbym Oneplus 7 Pro, telefon swietny pod kazdym wzgledem, plynnosc dzialania w moim odczuciu wieksza niz w xiaomi, huawei czy samsungu.

• 0

#3 hanson

hanson
  • Gaduła

• 487 postów

Napisano 03 październik 2019 - 09:46

Mate 20 Pro wygrywa jeśli chodzi o aparat. Możesz też polować na One Plus 7 Pro tutaj dobrze wypada ekran i kultura pracy - ich nakładka Oxygen jest jedną z fajniejszych w Androidzie. 

• 0

#4 zingo49

zingo49
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 10 październik 2019 - 23:08

Ok, dzięki waszym opiniom i recenzjami innych zdecydowałem się na OnePlus 7 Pro. Powiedzcie mi tylko czy warto dopłacać do 8 GB? Czy na 6 też będzie smigal elegancko?
  • 0

#5 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 292 postów

Napisano 11 październik 2019 - 08:47

Moim zdaniem 6 spokojnie wystarczy, ale to zalezy od uzytkownika i mozliwe ze w przyszlosci 8gb zrobi roznice.

• 0

#6 Krokorok

Krokorok
  • Amator

• 64 postów

Napisano 15 październik 2019 - 11:46

Jeśli chcesz najlepszy aparat, to zostań przy Huawei. 

Ja bym brał p30 - https://www.komputro...sim-czarny.html

Ekran 6.1, 6GB RAM, 128GB ROM, bateria 3650mAh

No i aparat miazga -> https://www.gsmarena...view-1919p5.php

Użytkownik Krokorok edytował ten post 15 październik 2019 - 11:46

• 0

#7 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 292 postów

Napisano 16 październik 2019 - 08:21

5. W miarę dobry aparat, częściej używany tylny

Myślę, że ten w OP7 Pro w zupełności wystaczy, a komfort pracy bedzie duzo lepszy niz w P30.

• 1

#8 cybernetix

cybernetix
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 19 październik 2019 - 17:08

A ja z innej beczki - polecam LG.

Ze wszystkiego co przeszło przez moje ręce, najprzyjemniej mi się korzystało z LG.
Ich nakładka na Androida jest po prostu dobrze zrobiona - nie zmienia wiele względem czystego Androida, a to co zmienia to na plus i żeby było bardziej intuicyjnie.

Modele:

LG V40 ThinQ
Parametry: Topowy model rok temu. Nic dodać nic ująć. Procek 845 zamiast 855 to różnica której raczej nie zauważysz, natomiast kwestia bardziej istotna, to że możesz zostać z androidem 8. Nie wiem jak sprawa z upadate'ami.
Mimo wszystko mój faworyt.
Największa zaleta: Audio: 32-bit Hi-Fi Quad DAC
Wbudowany DAC (dedykowany przetwornik do muzyki) na prawdę robi różnicę. Ja używam wciąż HTC 10 z roku 2016, który także ma DACa i jestem mega zadowolony. A te od LG są ponoć jeszcze lepsze.

LG G8S THINQ
Ten nie ma DACa niestety, przymajmniej jack 3.5 zostawili. Ale ma nowszy procek i prawdopodobnie lepszy aparat.

LG G7 THINQ
Bardzo dobry model z DACiem na pokładzie. I bardzo już potaniał.

#############

W tej cenie kupisz też:

Google Pixel 3

- świetny aparat (w większości testów wyszedł jako najlepszy na świecie aparat w smartfonach)
- czysty system od Google i aktualizacje przez kilka lat

Lub tańszy Pixel 3A, ale jeżeli znajdziej w akceptowalnej cenie normalnego Pixela 3 to opłaca się dołożyć, bo ma lepszy procesor, co przekłada się na nieco lepszą wydajność i prawdopodobnie dłuższy czas zanim zacznie coś mulić.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych