Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Router do 200/250 zł.

router

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Deimeikos

Deimeikos
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 01 październik 2019 - 16:12

Witam, poszukuję routera do 200/250 zł, do użytku domowego, internet kablowy 250 mb/s (w przyszłości może większy) . 

Co  sądzicie o TP-LINK Archer C6 ?

• 0

#2 dimmiu

dimmiu
  • Bywalec

• 138 postów
  • Miejscowość:Mazury

Napisano 01 październik 2019 - 18:12

Sam szukałem podobnego routera. Te asusy na necie schodzą jak ciepłe bułeczki, ale jakoś asusy i tp linki mi nie leżą. :(

Gdybyś szukał alternatywy, to ja zdecydowałem się na Zyxel NBG6615, udało mi się w licytacji kupić za pół ceny i nie żałuję. Konfiguracyjnie do użytku domowego ma wszystko co potrzebne. Potrzebowałem czegoś z dobrym zasięgiem, ten ma 4 anteny, 2 na pasmo 2GHz i 2 na 5GHz. 2GHz jest silniejsze więc dałem je na mieszkanie 2 piętra niżej w bloku z wielkiej płyty i zasięg jest zadowalający i bezproblemowo net chodzi. Po swoim mieszkaniu z płyty żelbetowej 60m2 pomimo że router jest w jednym z narożników mieszkania, tutaj puściłem 2 anteny na 5GHz i w całym domu jest zasięg. W sieci mam sporo sprzętu i wsio śmiga (ps4, tv, telefony, tablet, laptopy, blu ray, pc).

Zależy do czego ci to potrzebne i jaki zasięg potrzebujesz. Jeden ma tak jak ja mieszkanie 60m2, drugi ma dom i 2 kondygnacje po 60m2. :) Gdyby ten Zyxel nie podołał w żelbecie prawdopodobnie poszedłbym w ubiquiti, fajny sprzęt robią, szczególnie jak ktoś ma dom z np ogrodem, ale to już >300zł.

• 0

CPU: i5 2500k @4,2GHz | Chłodzenie: Zalman CNPS10X Performa+ | Mobo: Asus P8P67 Pro Rev. 3.1 | RAM: Corsair XMS3 | GPU: Gigabyte HD 7970 OC WindForce | Audio: Audigy 2 ZS Gold | PSU: XFX 600W Core XT | Obudowa: Fractal Design Meshify S2 | Keyboard/Mouse: Logitech G13 + Roccat Kone Pure Black Eition 5000dpi | Monitor: Dell Alienware AW3418DW
< SONY PlayStation 4 Slim >

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: router

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych