Skocz do zawartości

Sprzedam Ryzen 2700X full BOX + Wraith Prism


Recommended Posts

Ja też całkiem serio mówię, jeśli jesteś gotów złożyć rozsądną ofertę to pisz. W innym wypadku MOŻE 2700 bez X za tę cenę dostaniesz. Może. I MOŻE Ci się uda przekroczyć 3,9Ghz po o/c. Może. A bez o/c to cóż, wydajność jak po psie.

 

 

Co do jednego się z tobą zgadzam - twój towar, twoja cena - dlatego też uważałem, że ty powinieneś wyjść z ofertą, bo moja mogłaby być dla ciebie niedorzeczna z tego czy innego powodu. Nie mam w zwyczaju na forum przerzucać się jakimiś PW dlatego tutaj zostawiłem ślad o swoim potencjalnym zainteresowaniu za niższą kwotę. Jeżeli jesteś ciekaw, to uważam, że używany 2700X bez chłodzenia jest wart mniej niż 650zł. Nowy kosztuje 740 w komputroniku, wraith prism na allegro to 50-80zł. Rachunek prosty. Stąd też w pierwszym wpisie stwierdziłem, że za 600 mogę wziąć od ręki. 

 

Co do części o podkręcaniu to nie podzielam zupełnie twojego zdania. 2700x w testach w grach po oc zyskuje tak niewiele, że często można uznać to za poziom błędu pomiarowego. Szkoda zdrowia na dyskusję na ten temat, bo choć trudno w to uwierzyć serio nie chciałbym ci spamować w temacie sprzedażowym.

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Jakbym go wystawił za 600 to by się w mig sprzedał, więc raczej byś nie zdążył. Także nie, może za kilka miesięcy spadną do tej ceny i dopiero za tyle sprzedam, mnie to tam bez różnicy, ale nie na ten moment taka mała kasa.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakbym go wystawił za 600 to by się w mig sprzedał, więc raczej byś nie zdążył.
 

 

To też piszę nie po to żebyś wystawiał, tylko żebyś dał znać.  Twoja decyzja. Z mojej strony to ostatni wpis tutaj, bo to chyba serio nie ma sensu i tylko śmietnik się robi. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sprzedany za 690, do zamknięcia.

 

Pozdrowienia dla hejterów i cebulaków, którzy oferowali 600 za tak dobry model do o/c, a nie wiedzą ile zegar daje przy lepszych konstrukcjach typu RX 5700.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...