Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Klawiatura mechaniczna niskoprofilowa + blok numeryczny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 orleoko

orleoko
  • Amator

• 62 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:03

Witam

Jak w temacie poszukuje klawiatury mechanicznej niskoprofilowej z blokiem numerycznym.

Od jakiegoś czasu szukam czegoś ale jedyne co znalazłem to jakiś Sharkoon(jakoś nie miałem okazji zapoznać się z tą firmą przez co mnie nie przekonuje) modecom(ale niestety nie ma bloku jak przeglądałem) no i K70 ale nie dam za klawe 750zł(wiem czasami jest za 500 ale to dla mnie nadal zbyt drogo). Budżet jaki mam to 300 (jak naprawdę warto będzie dołożyć to 350). Aktualnie mam membranową k120 logitecha (i uprzedzę czyjeś pytanie tak próbowałem już grać i pisać na zwykłej klawiaturze mechanicznej ale jest mi to strasznie niewygodne). Co do wymagań to nie mam zbyt wielkich oprócz powyższych oraz tego żeby nacisk był wymagany około 55g. Nie musi mieć podświetlenia nie musi być jakaś cicha generalnie niskoprofilowa z blokiem numerycznym

Z góry dzięki za pomoc 

Pozdro

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych