Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Karta sieciowa do pc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mateusz16

mateusz16
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:20

Witam, potrzebuje karty sieciowej do pc który ma płytę główną asrock extreme 3 gen 3. Na aktualnej płycie przestał działać port Ethernet.
Są jakieś karty sieciowe które mają Ethernet i wifi?
Mam internet z INEA download 1000mb/s i upload 1000mb/s.
  • 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7553 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:07

Dowolna karta gigabitowa na złącze PCI-E. Nie ma sensu wydawać na jakieś fancy sprzęty.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 mateusz16

mateusz16
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:20

Możesz podać jakiś sprawdzony model?
  • 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7553 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:04

TP-Link TG-3468 i ze spokojem możesz brać używaną jeśli chcesz zaoszczędzić. Takie karty psują się niezmiernie rzadko.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 Kathevir

Kathevir
  • Bywalec

• 136 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:11

Z lepszych i sprawdzonych modeli na pcie TP-link Archer T6E

• 0

:!:    meh.    :!:

#6 mateusz16

mateusz16
  • Autor tematu