Skocz do zawartości

Jaki wybrać telefon lepszy niż Huawei Mate 10 Lite?


Recommended Posts

Do tej pory miałam telefon Huawei Mate 10 Lite i byłam bardzo z niego zadowolona nadal działa dobrze ale... . W obliczu napięć jakie powstały z USA i Huawei muszę pomyśleć o smartphonie nowym no i na pewno firmy która nie ma z USA zatargów i przynajmniej ich nie będzie miała w najbliższych trzech latach. A teraz warunki co do telefonu:
szybki,
dobra bateria tak do 2 dni (ale nie mniej niż jeden pełny dzień na baterii),
wyraźny wyświetlacz,
nie jakiś ogromny,
z aparatem takim aby można było zrobić dobre zdjęcie i wyświetlić je na pełnym ekranie monitora 16:9 ( bez pasków),
NFC,
możliwość wykorzystania telefonu jako pilota do telewizora,
pamięć wbudowana 64gb - 128gb z możliwością rozszerzenia do 128gb
Natomiast cena nie przekraczająca 2000zł.
Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

na razie działa jednak boję, że jak wstrzymają wparcie dla Huaweia to siła rzeczy i stare również nie będą dostawać wsparcia technicznego co spowoduje, że nie będzie zabezpieczony i nieaktualizowane aplikacje również będą pewnie gorzej działały nie chce obudzić się jak to mówią z ręka w nocniku gdy telefon mi przestanie normalnie działać. Wolę zapobiegać niż leczyć. chcę kupić telefon żeby w razie czego mieć się czym ratować. 

Link to post
Share on other sites

Myślałam jeszcze o a50 bo nie jest zbyt duży i zbyt drogi ale czy jego parametry będą wyższe od mojego obecnego te parametry procesora najtrudniej mi rozgryźć. 

Ale też mi chodzi po głowie firma motorola i sony


a teraz tak wypiszę te telefony które na mnie zrobiły dobre wrażenie i nie kosztują ogromnych pieniędzy ale czy jest w śród nich faworyt:

Lista:

1. samsung a50

2. motorola one zoom

3. motorola one action

4. motorola one vision

5. Sony Xperia 10 Plus

Edytowane przez Marta2019a
Link to post
Share on other sites

Myślałam jeszcze o a50 bo nie jest zbyt duży i zbyt drogi ale czy jego parametry będą wyższe od mojego obecnego te parametry procesora najtrudniej mi rozgryźć. 

Ale też mi chodzi po głowie firma motorola i sony

a teraz tak wypiszę te telefony które na mnie zrobiły dobre wrażenie i nie kosztują ogromnych pieniędzy ale czy jest w śród nich faworyt:

Lista:

1. samsung a50

2. motorola one zoom

3. motorola one action

4. motorola one vision

5. Sony Xperia 10 Plus

A który z nich ma najlepsze parametry techniczne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...