Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Notebook dla studentki 2000zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matiszyna

Matiszyna
  • Amator

• 39 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 10:56

1) Budżet: Ok. 2000 zł
2) Stan: Nowy
3) Matryca: 14 cali, trochę mniejszy też zaakceptuje, minimum 12cali
4) Zastosowanie: Notatki, pakiety Microsoft, portale społecznościowe.
5) Miejsce użytkowania: Głównie dom/uczelnia.
6) Wymagania specjalne: Najlepiej żeby miaŁ dysk SSD oraz matową matrycę.
7) Osobiste preferencję: Kolor biały, podświetlana klawiatura oraz smukły i elegancki kształt no i lekki :)
8) System operacyjny: Windows,

Użytkownik Matiszyna edytował ten post 27 wrzesień 2019 - 11:15

• 0

#2 levusek1992

levusek1992
  • IT

• 101 postów
  • Miejscowość:Gdynia

Napisano 27 wrzesień 2019 - 10:59

Chyba najbardziej to mi przychodzi do głowy. Jak na logo Huawei nakleisz Jabłko to jeszcze będą myśleli, że.. albo już nic nie mówię bo będzie warn xd

https://www.ceneo.pl/70985661

• 1

CPU :Ryzen 3 1200 @3.8 GHz||SPC Spartan 3 Pro||MOBO:MSI B350 PC MATE||RAM:CorsairV LPX 3066 MHz||
GPU: RX570 Gaming||PSU:Chieftec 400W||HDD:Seagate 1TB || SSD:ADATA 128 GB

#3 Matiszyna

Matiszyna
  • Autor tematu
  • Amator

• 39 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 11:40

Chyba najbardziej to mi przychodzi do głowy. Jak na logo Huawei nakleisz Jabłko to jeszcze będą myśleli, że.. albo już nic nie mówię bo będzie warn xd
https://www.ceneo.pl/70985661

Super sprzęt właśnie takiego szukam tylko jest jednonl małe ale, on nie jest w kolorze białym tylko srebrny :( nie ma nic podobnego tylko właśnie w bieli?
  • 0

#4 levusek1992

levusek1992
  • IT

• 101 postów
  • Miejscowość:Gdynia

Napisano 27 wrzesień 2019 - 12:45

Taka całkowita biel z czasem nie wygląda za ładnie. No i wydaje mi się, że może być ciężko ze znalezieniem takiego notebooka w rozsądnej cenie dobrze wykonanego. Są jakieś tanie Delle albo Lenovo ale nie będą takie ładne małe i zgrabne jak ten Matebook. No i on ma fajne małe ramki :)

• 0

CPU :Ryzen 3 1200 @3.8 GHz||SPC Spartan 3 Pro||MOBO:MSI B350 PC MATE||RAM:CorsairV LPX 3066 MHz||
GPU: RX570 Gaming||PSU:Chieftec 400W||HDD:Seagate 1TB || SSD:ADATA 128 GB

#5 Matiszyna

Matiszyna
  • Autor tematu
  • Amator

• 39 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 21:05

To

Taka całkowita biel z czasem nie wygląda za ładnie. No i wydaje mi się, że może być ciężko ze znalezieniem takiego notebooka w rozsądnej cenie dobrze wykonanego. Są jakieś tanie Delle albo Lenovo ale nie będą takie ładne małe i zgrabne jak ten Matebook. No i on ma fajne małe ramki :)

To jakiego Della byś polecił w tej cenie?
  • 0

#6 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1592 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 10:04

Dziewczyno, najważniejsze, żeby laptop był solidnie zrobiony, miał te 8 GB  RAM, dysk SSD minimum 256, procesor 4-ro rdzeniowy i co najważniejsze ekran IPS. Biały laptop po roku czy dwóch od macania zrobi się żółty. Druga sprawa, nawet jak coś znajdziesz miłego dla oka, ale z ekranem TN i słabymi komponentami to po miesiącu będziesz miała ochotę wyrzucić go przez okno. Delle, Lenovo, czy HP z najniższej półki to jeden i ten sam standard: plastik fantastik klasy komunijnej. Ten Huawei, którego polecają koledzy i którego na samym początku odrzucasz, naprawdę wygląda najlepiej.

Kup laptopa porządnego do pracy i białą torebkę w której go będziesz mogła nosić.

• 0

Workstation: i7 8700, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

#7 Matiszyna

Matiszyna
  • Autor tematu
  • Amator

• 39 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 10:13

Dziękuję bardzo za utwierdzenie mnie w wyborze, zamawiam dla mojej dziewczyny laptopa zaproponowanego przez levusek1992. Temat do zamknięcia, pozdrawiam.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych