Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Yamaha RV X 485 dobór głośników

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 DcX82

DcX82
  • Gaduła

• 376 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:40

Panowie, ale żeście połynęli... :rotfl: A temat był taki prosty. Sprzęt Audio, to temat rzeka i każdy będzie miał własne zdanie. Prawda jest taka, że nawet sprzęt za 30k, włączony w mieszkaniu o gołych ścianach, niewyciszonym, będzie brzmiał kiepsko. Do sprzętu, żeby mógł "rozwinąć skrzydła" potrzebne jest też odpowiednio przygotowane pomieszczenie, o niezbędnych gabarytach i bez mebli, które mogłyby odbijać dźwięk, a także konkretne ustawienie tego sprzętu. Osobiście oprócz salonów odsłuchu nie znam nikogo, kto na taki luksus mógłby sobie pozwolić.

• 0

#22 janko1

janko1
  • Entuzjasta

• 509 postów
  • Miejscowość:Warszawa koło Otwocka

Napisano 30 wrzesień 2019 - 17:17

@były69 poczytaj może jednak zdołasz poszerzyć swoje horyzonty

http://www.highfidel...y/0408/kef.html

a jak nie masz nic merytorycznego więcej do powiedzenia to skończ swoje pouczanie bo prześmiewanie tylko pokazuje jak zamknięty jesteś na coś czego nie rozumiesz

Sprzęt Audio, to temat rzeka i każdy będzie miał własne zdanie.

Dyskusja była na temat dobrze brzmiącego stereo, które nawet audiofile potrafią wzbogacić o subwoofer... ale zakończmy ten temat już... naprodukowałem się tyle, że myślę iż jasno przedstawiłem swoje stanowisko. Jak kupię suba to nie omieszkam poinformować jak się spisuje też w muzyce. Na razie czytam, oglądam, czytam i oglądam różne materiały na ten temat. Później przyjdzie pora na odsłuchy i porównania.

Osobiście oprócz salonów odsłuchu nie znam nikogo, kto na taki luksus mógłby sobie pozwolić.

Dziś napomknąłem żonie o przestawianiu mebli i innej aranżacji w pokoju ale niezbyt jej się to podoba z praktycznych powodów a ja chcę poeksperymentować właśnie pod kątem audio :)

• 0

Spoiler

#23 DcX82

DcX82
  • Gaduła

• 376 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 17:44

Dziś napomknąłem żonie o przestawianiu mebli i innej aranżacji w pokoju ale niezbyt jej się to podoba z praktycznych powodów a ja chcę poeksperymentować właśnie pod kątem audio

Bez kupna płyty ulubionego wykonawcy żony i zapewnienia, że w końcu będzie dużo lepiej brzmiała, ale najważniejsze, że pokój stanie się przestronniejszy, łatwiejszy do posprzątania i wizualnie piękniejszy i wygodniejszy, raczej się nie obejdzie. :P

A... i zapomniałem - nie mów byłemu69 - też mam suba do filmów (a teraz zmykam, bo nie zniese krytyki) :rotfl:

Użytkownik DcX82 edytował ten post 30 wrzesień 2019 - 17:45

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych