Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, szukam telefonu z dobrym aparatem.

 

mój budżet: max 2000 zł
gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu: sklep/operator
nowy czy używany: nowy
preferowany rozmiar wyświetlacza: -
preferowany system mobilny: Android

Na czym zależy mi najbardziej: dobry aparat, NFC, szybkie ładowanie, przyzwoitą baterię

 

Szukam jakiegoś telefonu, który wykonuje dobre fotki i fajnie jakby dobrej jakości robił również przy gorszym oświetleniu. Myślałem o Huawei p20 pro, ewentualnie Mate 20 pro, ale zastanawiam się czy w związku z konfliktem będą na niego dalej szły aktualizacje i czy zaktualizują faktycznie do Androida 10.

W dłuższej perspektywie lepiej kupić Huaweia czy jakąś inną markę? Telefon planuję mieć przynajmniej 3 lata.

Link to post
Share on other sites

Było jakiś czas temu oświadczenie Huawei, gdzie mowa o aktualnie dostępnych modelach - bezproblemowo wszystkie telefony dostępne na rynku będą działać. Problem dotyczy tylko przyszłych modeli od Mate 30.... 

 

Ogólnie jeśli upolujesz Mate 20 Pro - brałbym. Ostatnio na otwarciu sklepu internetowego Huawei był za 1500 zł, ale były też okazje w x-kom, Komputronik do kupienia za 2000 zł (co jest cały czas BDB ceną). 

 

P20 Pro jest też spoko opcją. Swego czasu szczególnie dobrze wychodził w ofercie operatorów w abonamencie. 

 

Na x-kom jest  tez promocja na Mate 20 (zwykłego) za 1699 (kod rabatowy: jesien) 

 

takie okazje tez pewnie będą coraz częstsze nawet na nowszy model P30 (szczególnie, że idzie Black Friday). Trzeba tylko poczekać. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...