Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon z dobrym aparatem

telefon dobry aparat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zizior

zizior
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 13:09

Cześć, szukam telefonu z dobrym aparatem.

mój budżet: max 2000 zł
gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu: sklep/operator
nowy czy używany: nowy
preferowany rozmiar wyświetlacza: -
preferowany system mobilny: Android

Na czym zależy mi najbardziej: dobry aparat, NFC, szybkie ładowanie, przyzwoitą baterię

Szukam jakiegoś telefonu, który wykonuje dobre fotki i fajnie jakby dobrej jakości robił również przy gorszym oświetleniu. Myślałem o Huawei p20 pro, ewentualnie Mate 20 pro, ale zastanawiam się czy w związku z konfliktem będą na niego dalej szły aktualizacje i czy zaktualizują faktycznie do Androida 10.

W dłuższej perspektywie lepiej kupić Huaweia czy jakąś inną markę? Telefon planuję mieć przynajmniej 3 lata.

• 0

#2 hanson

hanson
  • Gaduła

• 474 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 14:29

Było jakiś czas temu oświadczenie Huawei, gdzie mowa o aktualnie dostępnych modelach - bezproblemowo wszystkie telefony dostępne na rynku będą działać. Problem dotyczy tylko przyszłych modeli od Mate 30.... 

Ogólnie jeśli upolujesz Mate 20 Pro - brałbym. Ostatnio na otwarciu sklepu internetowego Huawei był za 1500 zł, ale były też okazje w x-kom, Komputronik do kupienia za 2000 zł (co jest cały czas BDB ceną). 

P20 Pro jest też spoko opcją. Swego czasu szczególnie dobrze wychodził w ofercie operatorów w abonamencie. 

Na x-kom jest  tez promocja na Mate 20 (zwykłego) za 1699 (kod rabatowy: jesien) 

takie okazje tez pewnie będą coraz częstsze nawet na nowszy model P30 (szczególnie, że idzie Black Friday). Trzeba tylko poczekać. 

• 0

#3 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 290 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:23

Wybralbym Mate 20 Pro, podstawowy Mate ma zauwazalnie gorszy aparat

• 0

#4 zizior

zizior
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 03 październik 2019 - 10:12

A ja nadal mam dylemat.. Ostatnio widziałem Mate 20 pro - ale to już droższy i chwalony Xiaomi Mi9 - czy on faktycznie jest porównywalny z P20 pro?

A może warto pójść w starsze telefony np. Samsung Galaxy s8 czy LG G7 ?

• 0

#5 Alcest

Alcest
  • Bywalec

• 79 postów

Napisano 03 październik 2019 - 22:31

A może Honor 20 Pro? Wiem, że trochę przekracza budżet. Może w jakiś ratach 0% można nagiąć ten budżet? Wygrał w tym roku nagrodę EISA. https://www.eisa.eu/...s/honor-20-pro/

Użytkownik Alcest edytował ten post 03 październik 2019 - 22:32

• 0

| CPU: i7 4770k | MOBO: ASRock Z87 Extreme4 | GPU: nVidia 1060 Palit JetStream 6GB + HD4600 | RAM: 4x4GB 1600Mhz DDR3  |

| OBUDOWA: Brutus BT-410 Pure Black | HD: SSD Samsung 850 EVO + HDD WD 1TB | PSU: XFX Pro Series 550W |

#6 Krokorok

Krokorok
  • Amator

• 64 postów

Napisano 04 październik 2019 - 08:13

Nie zastanawiaj się, tylko bierz Huawei P20 PRO:
https://www.komputro...sim-czarny.html

128GB ROM, 6GB RAM, 6,1", bateria 4000mAh i oczywiście ma NFC.
Zobacz sobie aparat w akcji: https://www.kimovil....-p20-pro/camera

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, dobry aparat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych