Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Mój stary LG G2 zaczyna zamulać i bateria mu pada (pozostało 1200mah), więc szukam czegoś nowego.

 

Zastosowanie:

  • na codzień: mało intensywne - sprawdzanie powiadomień, przeglądanie internetu
  • sporadycznie - podłączony do drona

G2 mi się całkowicie drenuje z prądu przy lataniu dronem i potrafi się wyłączyć, tego chce uniknąć.

Pomijając to zastosowanie raczej nie używam telefonu dużo, zwykle nawet 5-20min dziennie.

Praktycznie nie grywam w gierki na telefonie, więc niby nie potrzebuje mocy, z drugiej strony dziwi mnie, że procesor z G2 (w moim mniemaniu solidny?) zaczął zamulać praktycznie przy samym systemie i prostych apkach..

 

Żona ponad rok temu kupiła Xiaomi Redmi Note 4, całkiem go sobie chwali, sęk w tym, że ten model w między czasie podrożał, a pojawiły się nowe.

 

Wymagane:

  • wytrzymałą bateria
  • płynność działania
  • mile widziany: czytnik linii papilarnych, (nie tragiczny tylni) aparat
  • w miarę możliwości: brak notcha

 

Zastanawiałem się nad Redmi Note 5 Plus (ale gorsza bateria niż 4), Redmi Note 7 (ale już jest notch i słabsza bateria).

Rozważałem też MI A3, ale ten skolei ma niską rozdzielczość i podobno źle się na nim czyta?
I jest jeszcze Moto G7 Power z mocną baterią, ale bez paska powiadomień i z notchem.. Nie ma go na liście polecanych telefonów z jakiegoś powodu.. Ma jakieś poważne wady?

 

Alternatywnie może warto ściągnąć jakiś custom rom, wymienić baterię i może G2 dalej wystarczy?

 

Co sądzicie?

 

Pozdrawiam


Ostatecznie chyba zdecyduję się na Xiaomi Redmi Note 5 (Pro).

Zdecydowało: przyzwoita bateria, brak notcha i mniejszy ekran niż w 7.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...