Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Laptop multimedialny do ~3000zł (nie do gier)

laptop notebook netbook apple macbook gaming laptop do gier lenovo acer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 koza32199

koza32199
  • Amator

• 73 postów

Napisano 21 wrzesień 2019 - 19:37

Witam forumowiczów, poszukuję jakiegoś lapka do ok 3000 zł. Na pewno nie interesują mnie laptopy gamingowe. Szukam czegoś solidnego, poręcznego, co do wielkości to skłaniam się ku matrycy 15 calowej. Natomiast najważniejszym aspektem jest dla mnie wydajność, widziałem że w tej cenie można znaleźć laptopy z i7 lecz z tego co zauważyłem nie odbiegają one znacznie wydajnością od i5 . Laptop będzie użytkowany do pracy, przeglądania internetu, oglądania filmów i tym podobnych zadaniach multimedialnych. Liczę na jakieś porady z waszej strony gdyż troszkę wyszedłem z obiegu 

Jedno mnie jeszcze nurtuje, czy warto w 2019 roku rozważać zakup macbooka air poprzedniej generacji? 

Z góry dziękuję za wasz odzew, Pozdrawiam ;)

• 0

#2 hanson

hanson
  • Gaduła

• 444 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 14:18

W tej kwocie z 15.6" brałbym zdecydowanie  Acer Aspire 5, ma dobrą matrycę, specyfikacja do takiej pracy jak piszesz starczy na lata. A co do Macbook Air poprzedniej generacji - dobry mobilny sprzęt, ale ze słabą matrycą (w jego kwocie można kupić używany Macbook Pro z ekranem Retina) :) 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, notebook, netbook, apple, macbook, gaming, laptop do gier, lenovo, acer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych