Skocz do zawartości

Wydajny telefon, do 5700zł


Recommended Posts

Witam. Potrzebuje telefonu o wiele większych możliwościach niż moj obecny, czyli lg g6. Obecny juz mnie irytuje, przycina sie i jakość zdjec z przedniego aparatu czy w nocy jest tragiczna. Telefon, którego oczekuje:

 

- dobre aparaty, najlepiej, żeby miał również jeden obiektyw szerokatny. Dobry tryb nocny mile widziany i dobra jakość wideo.

 

- brak ścinek przy przeglądaniu duzej ilości kart na przeglądarce i map google, czyli nawigacja. Nie szukam telefonu do gier.

 

-długa działanie na baterii

 

-wsparcie producenta min. 2 lata

 

-duży wyswietlacz ok. 6,5 cala (wielkosc iphone xs max)

 

- chciałbym, żeby cena telefonu nie spadła po roku o połowę...

 

- ładowanie ok. 2h

 

Budzet do 5700zł

 

Będąc szczerym rozpatrywałem nowego iphone 11 pro max, ale jeśli uważacie, że któryś z telefonów z androidem go przebije pod tymi względami z chęcią się przyjrzę propozycjom. Telefony, które osobiście jeszcze rozpatruje to,

 

Iphone xs max

Iphone 11 pro max

 

Samsung note 10+ (tu prostokątny wygląd trochę mi sie nie podoba)

 

Poczekanie na premiere google pixel 4xl

 

Oneplus 7 pro wersja 12gb ram 256gb wbudowanej

 

Samsung s10+

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Mam problemy z obecnym telefonem i juz raczej nie bede czekał na nowości. Mam dylemat. Iphone 11 albo nowy note 10+ za 3500zł z olxa. Z apple nigdy nie korzystałem, więc nie wiadomo czy system, by mi przypadl do gustu. Pamięć wbudowana dla mnie nie grali roli w tym wypadku, bo zawsze można zdjęcia zrzucić na komputer. Co lepsze? Note czy iphone 11? Zależy mi na aparacie i długiej żywotności baterii.

Edytowane przez hexonik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...