Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, szykuję się do kupna nowego telefonu i chciałbym żebyście mi coś polecili. Interesuje mnie telefon bezawaryjny, solidny i niemulący po jakimś czasie, który spokojnie wytrzyma 3-4 lata. Mój budżet jest do 1500zł. Kilka lat temu poleciliście mi nokie z windowsem, która działa już od 6 lat bez zarzutu, ale w końcu trzeba przerzucić się na coś nowszego, dlatego liczę na Was ;)

Link to post
Share on other sites

Mysle ze w tej cenie najlepszym wyborem bedzie Mi 9, jest to pelnoprawny flagowiec, a znajdziesz go do 1500 zł. Polecilbym jeszcze Mi 9 oraz troszeczke drozszy Mi 9T Pro jednak nie wiadomo jak z zywotnoscia mechanizmu przedniego aparatu, wyglada na solidny ale nie wiadomo jak bedzie to wygladac po kilkunastu miesiacach uzytkowania, wiec jesli liczysz na smartfon na kilka lat celowalbym Mi 9, z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze zywotnosc w przypadku xiaomi jest bardzo przyzwoita.

Link to post
Share on other sites

No ja właśnie czytałem że Samsungi wymiatają na rynku, poza tym te telefony są bardzo popularne, większość moich znajomych je ma. Zastanawiałem się nad modelami a20 i a40. Ogólnie to chciałbym mieć telefon bezawaryjny jak moja Nokia, która działa bez zarzutu 6 lat, którą firmę pod tym względem mógłbyś mi polecić?

Link to post
Share on other sites

A40 ma slaba baterie 3100mah, wiec kierowalbym sie w kierunku A20 lub A30. Plusem tych telefonow jest ekran, jednak we wszystkich tych modelach aparat stoi na niskim poziomie, a ich wydajnosc jest przecietna. Ogolnie rzecz biorac nie sa to zle telefony, jednak ich cena w moim odczuciu powinna byc nizsza.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Odświeżam temat. Dokonałem wyboru, wybiorę Samsunga A40 lub A30 i mam jeszcze kilka pytań. Przede wszystkim to czym się różnią wersje A30 i A30S i dlaczego wyższy model A40 jest tańszy od A30? 
https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-a40-sm-a405-czarny,id-1316658
https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-sm-a307-galaxy-a30s-czarny,id-1436564

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...