Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki USB do gier - 150zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheMaverickMX

TheMaverickMX
  • Dyskutant

• 195 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 13:11

Witam, potrzebuję jakiś dobrych słuchawek do grania. Jako, że sam się na tym nie znam, chciałbym was poprosić o poradę w wyborze najlepszych słuchawek do przedstawionej kwoty. Z góry dzięki za pomoc. ;)

Budżet: ok 150zł (jak będzie warto dopłacić to max 200 mogę dać)

Czego potrzebujesz?: słuchawki z mikrofonem na USB(zwykłe 3.0)

Przeznaczenie: gry(CS:GO, Battlefield)

Źródło: Laptop, a konkretnie Asus G551JW(Realtek AC668)
Oczekiwania
: oczekuje od nich dobrego dźwięku oraz koniecznie muszą być na USB.

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4509 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 19 wrzesień 2019 - 17:41

Nie ma dobrych sluchawek na usb no chyba ze audeze mobius xD Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 TheMaverickMX

TheMaverickMX
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 195 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 20:26

Może się określiłem nie precyzyjnie jeśli chodzi o jakość dźwięku. Dźwięk ma być lepszy od bieda słuchawek JVC oraz jakiegoś Philipsa, no i oczywiście od wbudowanych głośników. xd

• 0

#4 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4509 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 19 wrzesień 2019 - 20:29

Dalej będę twierdził ze słuchawki na usb nie graja. Chcesz dobre sluchaki kup karte dźwiękową i do tego isk 9999 Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7623 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 20 wrzesień 2019 - 08:15

W tym budżecie to HP580 i mikrofon osobno. Do tego używana Maya U5. To najsensowniejszy zestaw w niskim budżecie.
  • 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#6 crysis1000

crysis1000
  • Gaduła

• 313 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:39

Najtańsze z mikrofonem to Sharkoon Skiller SGH1 a bez to ISK HP580, a ISK HD9999 można czasem złapać na promocjach za coś bodajże koło 220 zł. Chociaż przede wszystkim warto byłoby zainwestować w mocniejsze źródło dźwięku w pierwszej kolejności.

• 1

#7 TheMaverickMX

TheMaverickMX
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 195 postów

Napisano 21 wrzesień 2019 - 14:19

Chyba się zainteresuje tymi Sharkoonami, całkiem pozytywne opinie zbierają.  Wiem, że najlepsza opcją było by użycie zewnętrznej karty dźwiękowej + dobrych słuchawek na jack, ale w tym budżecie raczej nie zaszaleje, a na okazje nie chce mi się polować.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych